Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek születésnapi buli...

Gyerek születésnapi buli esetén, ha vki biztosra mondta, hogy mennek, de nem érkeznek meg, nem is szólnak, felhívnátok, hogy mi van?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 06:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Semmilyen kapcsolatban nem voltunk, vagyunk"


Ne haragudj, ezt nem értem. A gyerekek egymással nem voltak semmilyen kapcsolatban? Akkor hogyhogy meghívta az ünnepelt a te lányodat?

És még mindig nem értem, hogyha a lányod meg volt hívva, akkor ő (saját maga) nem tartotta számon, hogy melyik nap menne ünnepelni hozzájuk? Nem várta izgatottan és örömmel az alkalmat?

2016. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerek kategóriában van a kérdés, tehát esélyes, hogy egy óvodásrol van szó, akinek sokat nem mond egy dátum. Amúgy meg a gyerekek lehetnek jó barátok attól, hogy a szülők ki nem allhatjak egymást és nyilván nem anyukát hívtak el a bulira, hanem a kisgyereket
2016. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Az oviban hol jóban voltak hol nem. Szülőként nem volt semmi kapcsolat, inkább ellenszenvet éreztem.


Fordított helyzetben, ha vki az én gyerekemnek fontos, hát csak megkérdezem élnek-e még, hogy nem kerültek elő. Függetlenül attól hogy ezt spec én bénáztam el. A gyerek mivel ovis még nem ismeri a naptárat, tehát neki nem mond semmit hogy tizenötödike pénteken és nem szombaton van. Ha még a gyereknek se hiányzott akkor már én se értem minek hívott meg boldog boldogtalant.

2016. aug. 29. 13:54
 14/21 A kérdező kommentje:
Így van nem a felnőtteknek kell barátkozni csak a gyerekek választásaihoz alkalmazkodni. Nem részemről volt ellenszenv, hanem irányomban éreztem tőlük.
2016. aug. 29. 13:58
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
Ebből nem kell messzemenő következtetéseket levonni! Ez a trend, hogy mindenki meghív boldog-boldogtalant, csak hogy elmondhassa (a szülő) hogy milyen sokan voltak. Minél több ember legyen, minél trendibb játszóházban. Lehet, hogy nem is tudják a telefonszámodat. Felesleges ezen dühöngened! Te Elnézted az időpontot, tehát nem volt számodra olyan fontos, ők elnézték, hogy valaki hiányzik, tehát nem voltatok számukra olyan fontosak. Ennyi.
2016. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a gyereknek nem hiányzott? Simán lehet, hogy a gyerek kérdezte, hol van a Katika, miért nem jön, anyuka meg azt hitte, meggondoltatok magatokat és úgy döntöttél, nem szólsz, hogy nem mentek. Ebben az esetben biztos nem fog hivogatni. Én is csak azt hívnám fel, akivel vagyok olyan közeli kapcsolatban, hogy tudjam, ha nem jön és nem szól, akkor valami baj van.
2016. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek: ilyen esetben, ha ellenszenves az anyuka (most teljesen mindegy, kinek a "hibájából") és a gyerekek sincsenek különösebben jóban, valószínűleg én sem telefonálnék. Simán azt gondolnám, hogy meggondolták magukat, és nem tartják fontosnak, hogy szóljanak, én meg nem akarnám zaklatni őket. Akivel vagyunk olyan kapcsolatban, azt persze hívnám.
2016. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én csak akkor telefonálnék, ha a kislányok legjobb barátnők lennének, és fontos, hogy ott legyen.
2016. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tavaly hasonlóan jártunk, szintén játszóházas bulit tartottam a kislányomnak, ahova udvariasságból meghívtam egy régebbi barátnőjét, akit azonban már hónapok óta nem is látott. Azért hívtam csak meg, mert ő is meghívta a lányomat a szülinapjára. Viszont nem érkeztek meg időben, én fel is hívtam az anyukát (pedig nem igazán kedvelem, de gondoltam azért megkérdezem hogy várjunk-e még rájuk), kiderült hogy írt egy üzenetet facebookon hogy nem jönnek. Amúgy nem sokkal korábban. MOndjuk én ezt bunkóságnak tartom, nem tudom miért nem bírt felhívni vagy facebook helyett sms-t írni, nem lóg mindenki egész nap a facebookon (főleg nem a gyereke szülinapi zsúrján).
2016. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Furcsa világ ez a mostani... fiam első iskolai szülinapjára meghívottakat nekem kellett körbe kérdeznem h jönnek e, pedig rajta volt a meghivón h jelezzenek vissza :-D
2016. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!