Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek otthon salvus...

Van valakinek otthon salvus vizes inhalálója?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy amikor inhaláltok, akkor kellemes, megnyugtató érzés? Mert a miénk kifejezetten kellemetlen, irritáló, torokkaparó, köhögtető, orrfolyató. Még egészségesen is, nemhogy taknyosan. Olyan nagy gyógyító hatását se tapasztaltam még. Mi baj lehet vele?
2016. aug. 30. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Semmi hatása sincs csak a pénzt kérik érte.

4 hónapig csak a veszekedés és kínlódás volt, semmi más és eredménye sincs.

2016. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És a tiétekkel is ilyen sz.r érzés inhalálni? Sokan esküsznek rá pedig, orvosok közül is...
2016. aug. 30. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én készítek hipertóniás sóoldatot házilag és azzal inhalálunk. Az működik garantáltan! A salvus nálunk sem vált be, szerintem szart sem ér.
2016. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hatásos, de nekem nagyon kellemetlen érzés Salvus vízzel inhalálni. Sóoldattal szoktam.
2016. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
fiz sóval?
2016. aug. 30. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi salvus vízzel inhalálunk,a gyerek egészen addig havonta kórházban volt kruppal,úgyhogy igen,használ.Igaz,hogy közben köhög,de szakítja fel neki a váladékot.Ha beteg vagyok,én is szoktam,tényleg irritáló,de szerintem ennél ez a cél,nem a nyugtatás (arra gőzölj kamillát) ha váladékot kell felszakítani akkor salvus. Gyomorbajra is nagyon jó egyébként.
2016. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én a gyógyszertárban veszek kis injekciós sóoldatot, azt teszem bele. orvos is fel tudja írni, azzal inhalálunk.
2016. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os és 7-es köszi!
2016. aug. 30. 22:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az a hipertoniás sóoldat? Magas a vérnyomása? Nem véletlenül fiziológiás sóoldatot?

Mi is salvus vízzel szoktunk, szerintem teljesen rendben van, mindig kipróbálok mindent, mielőtt a gyerekkel csinálom, hogy milyen érzés.

2016. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi használjuk, ha betegek vagyunk, barmelyikunk. Nalunk nincs rossz érzés tőle. Salvus vizzel csinaljuk. Talan nem jol porlaszt a tietek?
2016. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!