Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennétek vagy maradnátok...

Mennétek vagy maradnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Holnap mennénk egy hosszúhétvégére, szüleim is jönnének, szállások lefoglalva.

Viszont ma úgy hoztuk haza a gyereket a bölcsődéből, hogy folyamatosan folyik az orra, nyűgös. A gondozók mondták, hogy figyeljük, mert alig evett (1 éve jár bölcsődébe, zabagép, SOHA nem mondtak még ilyet rá, ez az első eset) és a szokásos másfél óra helyett 3 órát aludt.


Itthon fél tartálynyi orrváladékot szívtam ki az orrából. Nyűgös, de láza nincs.

Apám erősködik, hogy menjünk, ha belázasodna, majd ő vállalja, hogy ott marad vele a szállodai szobában.


Jelenleg nem tudni, hogy ebből lesz egy lázas takonykór, vagy némi orrfolyás marad csak. Holnap dél körül kellene indulni, ha mennénk. Kissé tanácstalan vagyok, hogy ilyen körülmények között elinduljunk-e?


2016. okt. 5. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Mi nem mennénk.
2016. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk én többgyerekes, sok mindent megélt anyuka vagyok, több olyan barátnővel akinek szintén több gyereke van, sok kirándulást láttam már. Azt mondom, menjetek, ha olyan rossz lesz, még eljöhettek onnan. Volt olyan barátnőm aki teljesen egészséges gyerekkel ment, másnap az egész család f-h vírustól fetrengett, de maradtak, mert kényelmes helyen épp olyan volt nekik kínlódni, mint otthon lett volna. Sátoros kempingbe tuti nem mennék, de ha normális szállás, meleg van, ágy van, fürdő van, akkor egy orrfolyós gyerekkel minden gond nélkül, csak vinném az orrsziporszit meg kis elsősegély tasit, és ha papa megígérte a felvigyázást, mondanám hogy tessék, itt van pár órára mondjuk amikor alszik úgy is. Gyerekkel lutri minden kirándulás, így lehet, 15 évig nem juttok el sehová, ha minden ilyen okból otthon maradtok.
2016. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is mennék. Vinném az orszit. Ha normális körülmények között vagytok, tök mindegy hogy hol folyik az orra. Ha meg csak az orra folyik és nem lesz belőle nagyobb betegség akkor bánni fogjátok hogy nem mentetek el. Ha meg akkora lenne a gond biztos ott is van orvos.
2016. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mennék. Nálunk is így kezdődött, csak takony volt napokig.
2016. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Snorri ***** válasza:
89%
Mi is mennénk. Vinnénk mindent, orvos van mindenhol, lehet péntekre átmegy rajta. Feküdni a szálláson is lehet. Persze csak ha nincs láza
2016. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Mennenk.Maximum vki bent marad vele es apolgatja amikor olyan programot csinaltok ami neki nem ferne bele.Ugyelet mindenhol van.Gondolom haza is tudtok jonni vele ha nagyon bedurvul.
2016. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

holnapra lehet belázasodik.

én megvárnám, hogy mi lesz ebből, nem cűgölném

(csak mert az én gyerekem ha nem eszik, de alszik sokat, másnap már 39 felett van..)

2016. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Kocsi ha van, meg orvos ott, ahova mentek, akkor egy nátha miatt nem maradnék otthon. Ha van a wellnessben sószoba, még segíthet is. Gyógyszer, lázmérő, párásító, orrszívó és pucolás pihenni.
2016. okt. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is mennénk.
2016. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mennék, ahogy írták, vinném a 'felszerelést', de mindegy, hogy hol fekszik, ha feküdni szeretne.
2016. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!