Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor szoktathatom le erről,...

Mikor szoktathatom le erről, és hogyan?

Figyelt kérdés

17 hónapos fiam délutáni és esti elalváshoz 210 ml tápszert megiszik.Az nélkül képes fentlenni akármeddig.Tejet orvosi javaslatra nem adok neki (nem érzékeny rá) ,kakaó is ugyanezen okból kilőve ,plusz az ugye cukros is.Mit adjak neki ?Szerintem nem indokolt már tápszerezni ,mert mindent eszik és elég sokat is.Bevacsorázik mondjuk vajkrémes kifliből ,meg gyümölcsből és még kéri rá fél órára a 210 ml-t.Eléggé jó súlyban is van...

Meg nagyon sokat kakil ami az orvosunk szerint a túletetés miatt van.Arra gondoltam cukormentes teát adok neki ,persze koffeinmenteset ,az jó?Vagy már nagy eleve a cumisüveggel való elalváshoz?


2016. okt. 10. 14:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

mi ez a nullázás? én tényeket írtam, nem tetszés, vagy nem tetszés kérdése.

ennyibe kerülnek, ez van.

és egy év fölött tejital van.

ezek tények.

2016. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!