Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti engeditek a gyereket...

Tifáni.Lolita kérdése:

Ti engeditek a gyereket homokozni? Nekem az a véleményen hogy ne menjen a homokzoba

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 22:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk ne engedd, hogy megegye.
2016. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%
Hát figyelj rá és ne engedd, hogy homokot egyen, ha ennyire aggódsz...🙄
2016. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%
Elvegezted a hat osztalyt legalabb?
2016. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
23%
Én azonnal ferftőtlenítem a kezüket, amint végeztek. De meg nem tiltom.
2016. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%
Legjobb félóránként leönteni őket egy üveg hipóval, tök fertőtlenek lesznek.
2016. okt. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolo kulturáld magad több osztályom is van ne magadbol indulj ki köszi . El magyaráztam azèrt mem szeretnèm mert nem kertes házba lakunk ès ezek a játszótereken itt Pècsen nem nagyon tudok olyat ami steril lenne a kutyak macskak bele menek kakis pelus drogos tű ès hat ne

Rèszletezem mèg mik

2016. okt. 14. 08:01
 27/31 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező!

3 éve mi is gondolkodtunk ezen. Először mi sem akartuk engedni a Kisfiúnkat a játszótéri homokozóba, aztán hoztak friss homokot (itt minden ősszel friss homokot hoznak a játszótéri homokozókba)és abba nyugodt szívvel beleengedtük. Eltelt pár hét és egy alkalom után, ahogy hazaértünk, sz.r szagot éreztem, a gyerek kezéről jött a szag....Utána jött a tél, így a homokozás ugye kimaradt, tavasszal pedig csak mamánál engedtük, de ugye, hogy magyarázod meg a Kicsinek, hogy mindenki más homokozhat, ő pedig nem. Szerencsére lett felénk egy zárt játszótér, így ott tudott. Most pedig, már ritkán akar.

2016. okt. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
84%
Tobb osztaly? Mennyi, 7?
2016. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, én pécs kertvárosban lakom, itt sosem láttam tűt a homokozóban, és a kutyák se mennek bele a homokba. Pláne, ha kerítéssel körbe van kerítve a játszótér.

Keress másik játszóteret, tele van velük a város.

2016. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
82%
Miért kéne egyáltalán, hogy a gyerek környezete steril legyen? Immunhiányos? Ha nem akkor a steril környezettől az lesz.
2016. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!