Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom kiesett...

2 éves kislányom kiesett leesésgátlós ágyából éjjel. Azóta hallani sem akar arról, hogy ott aludjon. Mennyi idő alatt felejti el a rossz élményt?

Figyelt kérdés
Nem esett nagyot, alacsony az ágy, laminált padlóra és vastag szőnyegre esett, csak megijedt.
2016. okt. 25. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
a 2 éves lányomnál általában 3-4 hét az ilyesmi. itt inkább az a baj h most megszereti a jelenlegi helyét nehéz lesz visszasszoktatni foleg ha dacos is
2016. okt. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült leesesgatlos ágyból kiesni? ???

Tegyél neki az agy köre párnát

2016. okt. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én 2 évesem is a napokban esett le ugyancsak leesésgátlós ágyról. Fogalmam sincs, hogy sikerült neki... Nála nem okozott lelki "törést", pár perc alatt megnyugtattam az ölemben és ahogy visszaaludt, már raktam is a helyére.

Te semmiképpen ne drámázz, rakjatok együtt párnákat az ágya köré, feküdj le mellé kicsit este és légy türelmes.

2016. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy hogy sikerült neki. Van egy nagyobb lányom, neki is ilyen ágya volt, soha nem esett még le. Visszaraktam a rácsos ágyába.
2016. okt. 26. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!