Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nincs olyan anya a világon,...

Nincs olyan anya a világon, aki "gond nélkül" elfogadná a volt férje új párját?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel a kérdés. Egyszerűen olyat egyáltalán nem látni, hogy még ha nem is szereti, de elfogadja. Valahogy mindig érződik a negatív hozzáállás. Ennek mi az oka?

A páromnak van egy 5 éves lánya. Nem miattam váltak el, de ismertük egymást korábban is mind a kettőjükkel.

Ő most is az apja, de persze nincsen együtt annyit a gyerekkel.

Semmit nem ártottam a gyerek anyjának, de egyszerűen elviselhetetlen. Mindenfélét mond a gyereknek, stb...

Most mit tegyek? A gyerek érdekében eddig nem álltam le vele. D kezd nagyon felhúzni. Miért nem tudja elfogadni, hogy a dolognak köztük vége? Miért NEM AKAR továbblépni? Vagy ha akar, akkor miért velünk törődik? Miért nem gondol arra, hogy ő is képes az újrakezdésre?


N/20



2016. okt. 27. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Nalam maga az uj no tett azert,hogy megutaljam.egy buta liba.

Van ket fiunk az exemmel.mikor osszejottek,es ra par honapra teherbe esett a csaj akkor engem hivott fel az ex,hogy a halvany csik is csik?ugye?

Meg par baba cuccot is adtam a fiukrol.

Aztan elmentek nala hazulrol.addig tok joban voltunk a volt ferjemmel.(en leptem a ket gyerekkel,mert jatek fuggo lett,es egesz nap sorozott melle.nem dolgozott)

A gyerekeket utalja,folyton hisztizik ha naluk vannak.mikor a pici megszuletett ket honapig nem engedte oda a nagyokat.mert elkap valamit a pici...most varjak a 2.babat,hat a kapcsolatuk is romokban.ujra egyre tobbet beszelgetunk a volt ferjemmel,kezdi eszrevenni milyen not is valasztott.a fiukat amikor teheti viszi.mennek pizzazni,moziba ilyenek.az asszonyka nem tud ezekrol.

Ujra fel tudom hivni,sokaig le voltam tiltva a telefonjaban,mert az asszony ugy akarta.

Nekem evek ota stabil kapcsolatom van massal.most 7hos a kozos gyerkoc.apukanak semmi baja vele.mert normalis.

Sok fugg az uj par hozzaallasatol is.

2016. okt. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Jaj,20 éves vagy,kifogtál egy utánfutós pasit,és azt hiszed,majd te megmondod a tutit mindenkinek! Hát nem!

Kevés az élettapasztalatod még!

A pasid nyílván legalább egy 10 évvel idősebb,mint te.

Te csak fogd be és ne szólj bele a volt nő életébe! Semmi közöd hozzá!

Majdha felnősz rájössz,hogy a legjobb fegyver az,ha nem veszed fel a kesztyűt!

2016. okt. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi sem vagyunk rosszban a férjem ex feleségével. Persze, ehhez idő kellett, meg türelem és intelligencia mindkét fel részéről.

Kb 3-4 év volt, mire együtt tudtunk menni valahová, pl a gyerek iskolai szereplésére, de mostmár egy sorban, egymás mellett ülünk, és beszélgetünk.

A férjem lányai az őszi szünetben is nálunk lesznek, nagyon gyakran alszanak nálunk, nincs szabályos láthatás. A kisebbik 13 volt, hogy azt mondta nekem, hogy "majdnem anyám".

Nem csak rossz példák vannak!

Viszont légy türelmes,mert ehhez idő kell.

Egyébként én is elvált vagyok, három gyerekkel. A férjem engem is csalt, hazudott, ismerem az érem másik oldalát is.

2016. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is jóban vagyok a párom exével. Kedves, normális nő, az új férjét is bírjuk.
2016. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!