Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vesztek vízálló hótaposót,...

Hol vesztek vízálló hótaposót, csizmát?

Figyelt kérdés
Amiket látok hótaposót,az nem vízálló.
2016. okt. 28. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Decathlon.


[link]


Minden termékükhöz oda van írva, hogy vízálló vagy nem, és az a tapasztalat, hogy ami vízállónak van kikiáltva, az tényleg nem ázik be.


Tegnap voltunk más miatt, vannak most szőrös belsejű vízhatlan bakancsok, én hajlok rá, hogy idén ne is vegyek már a nagylányomnak csizmát, csak olyat. Abban lehet kirándulni is, és hűt amennyi hóra lehet számítani, az utóbbi években max. 5 havas nap volt...

Mondjuk mi Budapesten élünk.

2016. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* és hát :)
2016. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Decathlonban pl. szokott lenni olyan hótaposó, aminek a lábfejrésze gumi, a szára szövet, és az egész vastagon bélelt. De hogy éppen melyik szezonban milyen hótaposókat dobnak piacra, elég bizonytalan. Nézni kell az akciós újságokat. Lehet kifogni vastag bélésű gumicsizmát is, múltkor az Aldiban láttam. A Lidlben meg vettem olyat, aminek nem az egész lábfeje gumírozott, de azért elég magasan feljön a gumirész a talptól, bízom benne, hogy bírni fogja a telet latyakosabb időben is.
2016. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy hótaposó link is. :)


[link]


első

2016. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is Dechatlonba vesszük.

Tavaly ilyen volt a fiamnak:

[link]

Tökéletes állapotban adtam el, semmi baja nem lett 1 tél alatt. Pedig hó is volt, meg szánkózás.

Idén is ott vettünk neki cipőt, csizmát, hótaposót.

(most 3,5 éves)

2016. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lidl-ben kb 2 hete voltak bélelt hótaposók. Elég jó minőségűek, gumírozott orral. Múlt évben is ott vettünk már, jól bírta azt a pár napnyi telet, ami volt. Idén is vettünk.
2016. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!