Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Ti gyermeketek amikor...

A Ti gyermeketek amikor elkezdett beszélni mondott vicces szavakat, vagy fura szavakat?

Figyelt kérdés

Nekem a kislányom mondta sokáig a cipőre,hogy picő az álarcra pedig arcál.

Mi sokat nevettünk rajta.Nálatok is voltak ilyenek?


2016. nov. 2. 08:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mimimocok- Micimacko

Tiem- Enyem

Vakkabiubiiii (ez a kedvencem) - markologep 😀

2016. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem még nem beszél a lányom, de a sajátomra emlékszem. A limonádét aminininek hívtam :D
2016. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Még nem született meg a lányom, de magamról és tesóról maradt meg pár :)

Konora - korona

Tápó - távirányító

Somporompó - sorompó

Tüszök - küszöb

Hónodalam - hónaljam/ hónom alja

2016. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálunk az abszolút győztes szó a pajambika volt.(paradicsom)
2016. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A zokni józsi volt, jó éjszakát az jojó szépi, pogácsa bogácsa, hónomalja meg hónodaljam.
2016. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

2 év 2 hónapos fiam már tökéletesen, mondatokban beszél, és tisztán, mégis a melegszendvics az nenenenics, micimackó az mickimackó, alvin az alvin és a mókusokból albin.


Mi most azon nevetünk sokat (nyilván nem előtte, előtte próbálunk teljes komolysággal ülni), amikor elkezd káromkodni. Nem szoktunk előtte csúnyán beszélni, meg amúgy se, mégis csak úgy ragad rá.

Ma reggel pl teljes komolysággal közölte az apjával, hogy "na apa, megyek nézni a teletabbit, ba*ssza meg..."

Persze nem nevetünk rajta előtte, mert az csak olajat önt a tűzre, és méginkább mondja, de azért nagyon muris egy ilyen kis ember szájából ilyet hallani... :)

2016. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az én másfél évesem meg elkezdte hajtogatni hogy "fogd be a pofád, fogd be a pofád" és közben hangosan röhög, mert tudja, hogy ez csúnya beszéd :) már meg se szólalhatok előtte.
2016. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A kisfiam most nagycsoportos és tanul angolt és truck helyett azt mondja f.uck. de már nem úgy mondja
2016. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!