Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudok dönteni. Játszóház...

Nem tudok dönteni. Játszóház vagy rokonok, bábelőadás este?

Figyelt kérdés

délelőtt voltunk belépődíjas rendezvényprogramon, amely belépővel a játszóház mai nap ingyenesen igénybe vehető. ez utóbbi helyre a fesztivál miatt idő nem volt eljutni, mert jönni kellett haza, ebéd, alvás..gondoltam visszamegyünk délután, tekintve hogy a mostani időjárás miatt oltári mozgáshiányos a gyerekem, mindenen ugrálna, futna szaladna, bújkálna, a bölcsiben alig viszik ki őket és amúgy is sokkal több igénye lenne ezekre, akár egész nap az alvás, evésen kívül. szinte már hiperaktívnak tűnik itthon a 4 fal között, így örültem is a rendezvénynek.


erre most vágják be ősrégen nem látott rokonok, hogy jönnek másik rokonhoz(ma délután, este), menjünk át..ott a gyerek összes programja, hogy ezt se szabad meg azt se, maradj egy helyben...oké, rövid ideig kibírnánk, de akkor lőttek a játszóháznak, mert csak este 6-ig van...és anyagilag sem vagyunk toppon, hogy majd jövőhéten bepótoljuk, ill ha jövőhéten is vinném, nem pótlás miatt szeretném, ha már ma is be van fizetve..



a másik. bábelóadásról lemaradtunk, az egy hatalmas fejlesztő interaktív játék és engem soha nem visz rá a lélek a bábozásra, így szeretném, ha a gyerek részesülhetne benne.

de az előadás hétköznap van, ráadásul este 16-kor..

megéri ezért szabadságot kivenni(illetve unszimpátiát kivívni a főnöknél az elkéredzkedéssel)csak mert pénteken is rendezvény lesz a bölcsiben, amire megint el kell kérnem magam...és este 16-kor már elég fáradt szokott lenni a gyerek..vagy hagyjam ki, amit szinte soha nem lát, a bábelőadást?


2016. nov. 13. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek el a játszóházba, utána ugorjatok be kicsit a rokonokhoz. A bábelőadásnál meg Te tudod, milyen a munkahelyed, mennyi szabadságod van, mennyit szoktál túlórázni és ezért milyen könnyen engednek el egyszer-egyszer hamarabb. Én biztos nem haragítanám magamra a főnököt egy bábelőadás miatt, a következő 10 évben még rengeteg más alkalommal elviheted. (Egyébként a 16 óra még gyereknek sem este).
2016. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

szóval jelenjünk meg mindenhol..:)

a főnök toleráns. eddig legalábbis az volt..

voltaképp csak két napon kellene eljönnöm hamarabb, olyan 2 órával


este 17 után amikor megyek a gyermekért, már totál véreres a szeme a kimerültségtől, beleszámít, hogy nagyon korán kelünk, szóval neki a 16 óra már eléggé este...


de ok, a munkahelyet megoldom.


de ost hogy a rokonság és játszóház is beleférjen, ahhoz ébresztenem kell. normál esetben 16-17-ig alszik ilyenkor hétvégén..

2016. nov. 13. 14:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a játszóház 6-ig van nyitva, akkor ahhoz mindenképpen ébresztened kell.
2016. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

úgy számoltam, ha véletlen 16:30-kor ébredne, 17-re még odaérnénk, rokonok meg sztorno..


de a rokonok úgy férnének bele pl 16-17-ig. ha kocsival elvisznek 10 perc alatt a játszóházba pl 17:10-re..

ahhoz meg kb él óra múlva kellene ébresztenem..

2016. nov. 13. 14:56
 5/14 A kérdező kommentje:
*fél óra múlva
2016. nov. 13. 14:56
 6/14 A kérdező kommentje:

szóval így:

15:30 ébresztés (és akkor kb egy, 1,5 óra alvás minusz..)

16-17 ig rokonok

17:10-18 játszóház

2016. nov. 13. 14:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a kérdésem, nem arról van szó, hogy magadnak csinálod a problémát?

Egy bölcsis gyerek még nagyon kicsi. Tud örülni annak is, ha szaladgálhat az udvaron / utcán egy-két órát.

Én biztos nem erőlködnék egy fáradt gyerekkel a játszóhazban, amit nem is biztos, hogy élvez. Ha időben felébred, elvinném egy órára (megjegyem: az ingyenes napokon mindig tömeg van és elhasznált levegő) utána a rokonokhoz is egy órára. Ha nem ébred időben, akkor kivinném futkározni a szabadba, majd rokonok. Lesz még alkalom ingyenes belépőre az elkövetkező 10 évben.

A bábelőadással kapcsolatban érdemes lenne megnézni milyen korosztálynak szól, mert egy bölcsis még kicsi, hogy megértse miről szól a történet.

Két kicsi gyerekem van kb 4 éves kora körül láttam, hogy mostmár értené.

Egyébként én felnőttem, egyetemet végeztem, úgy hogy sosem voltam bábelőadáson. Gyerekeimet internetes felületen megtalálható előadásokon teszteltem.

2016. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én játszóházba vinném először, ott kifáradna, és hazafelé beugranánk rokonokhoz fél órára.
2016. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es a bábelőadában pont az a jó, hogy a gyerek alakíthatja a törénetet. tőlük kérdezi a nyuszi, hova bújt a róka és az összes gyerek elárulhatja. a net, sőt meseolvasás sem interaktív, csak bábozásban tud szerepelni a gyerek is. legalább mutogatással, meg stb. vagy csendben kell lenni, mert különben meghallja a róka, hogy ott a nyuszi..stb

oda-vissza kommunikáció



amúgy lehet kihagyom a játszót és hagyom inkább aludni, nem akarok kapkodást a napból. de semmi kedvem a rokonokhoz, mert az meg oly gyerekkínzásnak tűnik nekem, ha lehet ilyet mondani..

2016. nov. 13. 15:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tojnék a rokonokra ha nem képesek előre szólni.
2016. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!