Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudok dönteni. Játszóház...

Nem tudok dönteni. Játszóház vagy rokonok, bábelőadás este?

Figyelt kérdés

délelőtt voltunk belépődíjas rendezvényprogramon, amely belépővel a játszóház mai nap ingyenesen igénybe vehető. ez utóbbi helyre a fesztivál miatt idő nem volt eljutni, mert jönni kellett haza, ebéd, alvás..gondoltam visszamegyünk délután, tekintve hogy a mostani időjárás miatt oltári mozgáshiányos a gyerekem, mindenen ugrálna, futna szaladna, bújkálna, a bölcsiben alig viszik ki őket és amúgy is sokkal több igénye lenne ezekre, akár egész nap az alvás, evésen kívül. szinte már hiperaktívnak tűnik itthon a 4 fal között, így örültem is a rendezvénynek.


erre most vágják be ősrégen nem látott rokonok, hogy jönnek másik rokonhoz(ma délután, este), menjünk át..ott a gyerek összes programja, hogy ezt se szabad meg azt se, maradj egy helyben...oké, rövid ideig kibírnánk, de akkor lőttek a játszóháznak, mert csak este 6-ig van...és anyagilag sem vagyunk toppon, hogy majd jövőhéten bepótoljuk, ill ha jövőhéten is vinném, nem pótlás miatt szeretném, ha már ma is be van fizetve..



a másik. bábelóadásról lemaradtunk, az egy hatalmas fejlesztő interaktív játék és engem soha nem visz rá a lélek a bábozásra, így szeretném, ha a gyerek részesülhetne benne.

de az előadás hétköznap van, ráadásul este 16-kor..

megéri ezért szabadságot kivenni(illetve unszimpátiát kivívni a főnöknél az elkéredzkedéssel)csak mert pénteken is rendezvény lesz a bölcsiben, amire megint el kell kérnem magam...és este 16-kor már elég fáradt szokott lenni a gyerek..vagy hagyjam ki, amit szinte soha nem lát, a bábelőadást?


2016. nov. 13. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlkombinálod. Én így csinálnám: gyerek felébred/felébresztem, utána elmegyünk a játszóházba, utána meg vagy elmegyünk a rokonokhoz, vagy nem. Játszóházba szerintem nem mennék úgy, hogy max fél órát tudunk maradni, az enyémeket legalábbis ez jobban megviselné, mintha nem mennénk egyáltalán.
2016. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
mindenesetre nincs szívem ébreszteni...nagyon mélyen alszik.
2016. nov. 13. 15:24
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mit tennek? Miutan felebredt, setalni mennek vele egy fel orat, aztan haza. Miert kell rangatni faraszto het utan?! Miert kell betablazni az idejet?Miert nem hagyod pihenni?!
2016. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek álproblémák...szerintem a gyereknek fárasztó egy nap ennyi program. Ha délelőtt rendezvényen voltatok, akkor a délutánt kihagyhatjátok, a játszóház hétvégén, amikor kint rossz az idő és mindenki ott tobzódik, amúgy is borzasztó tud lenni.

A bábelőadás kérdésedet meg végképp nem értem. Kismillió helyen tartanak bábelőadást, legtöbb helyen hétvégén, az miért nem felel meg? Kötve hiszem hogy nálatok csak hétköznap van bábszínház. Ha mégis, akkor egyszerűen nem kell elmenni, majd elmentek jövőre vagy később, nem létfontosságú. Amúgy 16 óra az még nagyon nem este, még késő délutánnak se mondanám.

2016. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!