Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti parotoknak-ferjeteknek...

A ti parotoknak-ferjeteknek mennyi igenye van munkanapokon munka utani idoben a gyerekkel foglalkozni- jatszani?

Figyelt kérdés
Minosegi idotoltesre gondolok, idoben merve.
2016. nov. 18. 18:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
3 gyerek van és amint haza ér (6 után) ráugrik egyből az összes gyerek és alvásig nem is nagyon hagyják.Mindig is nagyon szeretett velük lenni
2016. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

Általában 4-kor Ő megy a Nagyért az oviba. Hazajönnek, onnantól a Kicsivel együtt játszanak hárman. Én ilyenkor állok neki másnapra főzni, vagy befejezni a céges melót. De heti 3x ilyenkor elmegyünk egyet sétálni négyen. Utána én teszem a dolgom, ők meg játszanak.

Igénye is van rá,hogy velük, velünk legyen. Amerikai konyhás a nappali, tehát "ott tudok" lenni én is, amikor játszanak. A férjem most élvezi,hogy a Nagyot már sok mindenre lehet tanítani. Most pl. minden délután sakkoznak!

2016. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
igenye 0 :D legszivesebben szerintem magata csukná az ajtot es nezne egy filmet vagy huzna bicklizni. 7re ér haza, zsong a feje, a munkája stresszes stb. ettol fuggetlen persze odateszi magát hiszen latja hogy en is ki vagyok, 2 honapos meg 2.5 eves gyerekunk van, estere mar hisztis mindketto, a nagy a nem alvastol es a dactol, a kicsi meg ugye csecsemo es faradt, azert sir...mivel nem akar gyereksirasra hazajonni a ferjem, kenytelen segiteni...ha epp nyugi van es mindketto el van, akkor inkabb leul a gep ele, es csak a furdetesben segit....de ez ritka, meg most bevezettuk hogy 19.00 utan mar nem mehet a szamitogep, nem szolhat zene, higy jobban aludjanak a gyerekek. kozos rend rakas kozos furdetes mese. ezekben kenytelen o is reszt venni tehat most gyakorlatilag 19.00-20.00ig a gyerekekkel van...meglepo de az o javaslata volt a modositas, hogy ejjel ne keljenek fel es tobbet tudjon pohenni. de igy legalabb este egyutt az egesz csalad, nem a gep elott ul
2016. nov. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

na igen eloszor lefagytam hogy itt mindenkinek napi 3-4 orat van a ferje a gyerekekkel...de aztan az megnyugtatott hogy irjarok hogy16.0-17.00 orara hazaer...az enyem is csk 8 orat dolgozik (igaz az nagyin kemeny) viszont az utazas tovabbi 2,5-3 ora napi szinten. pest megye-belvaros ingazas. de nagyon szeretunk itt elni meg utazni is szeret, gondolom addig is csend van korulitte es ezt elvezi (tomegkozlekedik).

egyebkent 7 korul kel es csak 9 korul indul ezert reggel is foglalkozik veluk kb fel orat.. en jelenleg otthon vagyok, raerek, nekem jo igy. majd ha visszamegyek dolgozni nehezebb lesz az biztos


13as

2016. nov. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fél 8-ra ér haza, közös vacsi és egy kis ágyban bohóckodás.
2016. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!