Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lehetősége van egy...

Milyen lehetősége van egy anyukának 5,5 éves kislánnyal, havi 130 ezerrel Bp-en, egyedül, lakás nélkül? El kell költöznöm. Már nem tudom elviselni a sok bántást és megalázást, félek, hogy már így is gyógyíthatatlan lelki s4ebeket szerzett a kicsim.

Figyelt kérdés

A bántás szóbeli, de elképesztően brutális, naponta többször kis dolgok miatt. 10 éve vagyunk házasok és ez egyre fokozódik, kis megszakításokkal. Házas életet már évek óta nem élünk. Neki nincs is rá igénye, csak az ölelésre.

Pszihés mentális problémája van, ez világos, de nem kapott valódi segítséget. Nem is igen akarta, csak azt, hogy időt nyerjen és ne hagyjam el. Szerintem, csak azért kellek neki, mert fél a változástól. A 82 éves anyukájától, még megkapja azt a gondoskodást, amire szüksége van. Nem akar felnőni....

GYAKORLATI TANÁCSOKAT SZERETNÉK KÉRNI.

Ugy érezem, hogy megpróbáltam mindent ami tőlem tellett....


2016. nov. 20. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy év anyaotthon, ott ha jól tudom, akkor havi 25ezret kell fizetni és az egy év alatt gyűjteni, hogy új életet lehessen kezdeni.
2016. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyaotthon, v vkinel kiado szoba berlese. Onkormanyzatnal jarj utana h milyen kedvezmenyek, segelyek jarnak nektek! ( ovis kajalas, stb). Kitartast!!!
2016. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesen nem lehet megoldás az, hogy a szüleidhez költöztök? Mégis jobb lenne ott a kislánynak, mint egy anyaotthonban. Ráadásul egyedülálló szülőként neked is jól jönne a segítség. Kérdés persze, hogy velük milyen a viszonyod és hol laknak.
2016. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Apám már nem él, anyám a hugomékkal lakik, ahol van 3 kislány és 200 km választ el tőlük.

Eddig csak szakemberekkel osztottam meg a bajom.

Mivel cikinek éreztem a férjem viselkedését eléggé eltávolodtam mindenkitől...

Anyaotthon.

Utánanézek.

Köszönöm szépen.

2016. nov. 20. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kriziskozpont telefonszamat keresd neg neten. 24 oraban hivhato es mind a lelki, mind a gyakorlati oldalban segitenek.
2016. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzati vérelt lakásokra próbálj pályázni vagy van pl a xv. kerben is szobabérlők háza. Ezeket talán még ji t7dod fizetni.
2016. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!