Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 2 éves kisfiút és egy 4...

Egy 2 éves kisfiút és egy 4 éves kislányt 10-15 percre egyedül hagyhatom a házba?

Figyelt kérdés
Most költöztünk kertes házba és vegyes tüzelésű kazánunk van. Ugye télen be kell gyújtani,én sosem csináltam ezt eddig így gondolom minimum 10 perc van,amíg kiszedem a hamut meg berakom a kazánt és meggyújtom.Na meg ha gyújtóst is kell vágni akkor bőven van 15 perc is. Addig egyedül hagyhatom Őket? vagy hogy oldjam meg majd ezt? A kislányomban teljesen megbízom Ő miatta nem aggódok, inkább a kisfiam miatt mert Ő elég eleven,de nyilván valahogy meg kell oldanom,férjem nem mindíg lesz itthon.Hogy csináljam majd? Társasházban laktunk eddig és soha nem hagytam magukra,még a szemetet se vittem le addig míg a férjem haza nem ért.
2016. aug. 10. 15:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Vidd ki a kisfiút magaddal. De gyújtóst vághat előre a férjed is és a hamuzást is megoldhatja.
2016. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Össze vissza dolgozik a férjem... Gyújtós remélem azért lesz előre vágva,de ki tudja...
2016. aug. 10. 15:16
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Háát, őszintén nem szivesen hagynam őket egyedül, de nem tudok jobb megoldást mondani. Esetleg nem tudod magaddal vinni őket? Mondjuk elég nagy macera feloltoztetni mindkettőt azért a 2 percért, de na, összekötitek egy kis levegőzéssel.
2016. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
En úgy csinálnám, hogy gyújtóst addig vágni, míg ők is kinn vannak, hamuzás is. Ha jól elvannak a begyújtás is, vagy ha olyan időre esik, akkor amikor alszanak.
2016. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Jaah, alvásidőben, bébiőrrel??

Vagy esetleg benyomsz valami mesét, hátha leköti őket.

2016. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Mi minden évben rászánunk egy hétvégét ősszel, hogy megcsináljuk a fát, gyújtóst.


Nem hagynám őket egyedül. Vinném magammal a kicsit.

2016. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
17%
Ha valami bajuk esik mert egyedül hagytad őket 14 éves koruk alatt, börtönbe fogsz menni. Szóval ne hagyd őket egyedül. Ha nincs időd vigyzázni rájuk, vegyél fel bébiszittert
2016. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%
Én legtöbbször bennhagyom a 2 éves fiamat, nem volt eddig gond belőle. Szúró, vágó, daraboló eszközöket nem ér el, konnektorok bevannak dugva, bekapcsolom a tv-t és kimegyek. Gyújtóst mindig előre vágok egy hétre valót, olyankor kinnvan velem mert az elég hosszadalmas.
2016. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Kandallóval fűtünk, 3 éves a fiam, férjem szakács.

Szabadnapjain vág fát, gyújtóst. Az be van készítve. HA véletlen elfogy, akkor az aznapit úgy vágom, hogy gyerek felöltöztet, és addig a kertben van velem. Télen is kell egy kicsit kint lenni.

2016. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok paraanyu, de még én sem hagynám őket egyedül.
2016. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!