Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt más is, akinek a 2-3...

Van itt más is, akinek a 2-3 éves gyereke nem alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés
Általában 2-3 korul felkel és rosszabb napokon még utana hajnal 5kor is...kulon szobaban van és az egyuttalvas nem megoldas.
2016. dec. 1. 04:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fu kérdező! Én is ilyen vagyok. Nemsokára 5éves a nagy fiam. Miota Megszületett egy normálisat nem aludtam. Most 34hetes vagyok igy mégkevesebbet alszom. Állandó pisilés miatt. Előre félek ha megszületik, biztos zombi leszek teljesen. Ráadásul panelben lakunk , engem azok a zajok is zavarnak nagyon.É n a fiammal alszom legtöbbször mert fél még a légyzümmögéstöl is. Apja 3müszakban dolgozik. Néha "megszabadulok" a fiamtol. Át szokott menni apához aludni. De van olyan hogy ki idő múlva visszajön. Tiszta káosz azbéjszaka nálunk is.
2016. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
mostanában jobb a helyzet...mióta nincs annyit levegőn jobban alszik..érdekes...talán túlpörgeti őt a levegő meg a sok inger...abból is gondolom hogy most pár napot a nagyszülőknél voltunk, unokatesókkal, lehetetlen volt elaltatni és éjjel is mindig kelt....pedig jó pár hete mióta nem megyün ki órákra, sokkal jobban aludt, nem kelt éjjel, és elég sokszor pihent délben is..vagy mostanra szokta meg a tesót...minden esetre úgy néz ki átmeneti probléma volt
2017. jan. 3. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!