Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most jött ki a fülgyullasbol...

Most jött ki a fülgyullasbol erre megint betegm?

Figyelt kérdés

1 hete szedi az antit 4 éves fiam a füle miatt

. Holnap lesz az utolsó adag. Ma már 3x ment a hasa. Gondoltam én is h az anti miatt de ahhoz sokallom a kakik számát illetve ez rendes híg f*s. Az antitol úgy tudom h csak lágyul a szeklet. Nagyon aggódom. Normális ez h egyik betegsegbol ki másikba be?


2016. dec. 4. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum miatt van.

Adni kell neki probiotikumot, vagy ha szükséges, akkor dupla adagot.

A antibiotikum nem válogat, nem csak a rossz, hanem a jótékony baktériumokat is írtja a szervezetben, így a gyomorban, belekben lévő jótékony baktériumokat is. Aminek a következménye lehet a hányás, hasmenés, puffadás, hasfájás. Ezeket ki lehet küszöbölni a probiotikummal, vagy ha az sem elég, akkor le kell váltani másik fajtára az antibiotikumot.

Illetve még egy dolog játszik. Mostanában van egy ilyen hányás-hasmenéses járvány és aki eleve beteg, annak eleve gyengébb az immunrendszere, így könnyebben kap el mindent.

Még ez is lehet. Ilyenkor is probiotikum, illetve diétás étrenddel, sok folyadékkal megoldódik 2-3 nap alatt a probléma.

2016. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ne rohanjunk egyből dokihoz?
2016. dec. 4. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem adsz neki probiotikumot, akkor az orvos sem fog mást javasolni.

Megmutatni megmutathatod orvosnak a gyerkőcöt, de ő sem fog mást mondani, mint amit leírtam.

2016. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hőemelkedese van 😞

Ki vagyok...én ezt nem bírom lelkileg.

3 hetet jár oviba 3at itthon van mert beteg.

2016. dec. 4. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!