Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák válaszolnátok minel...

Anyukák válaszolnátok minel többen? Nagyon ki vagyok lelkileg!?

Figyelt kérdés

Ovis fiam két hetente beteg. Pedig már középsős.

Egy hete itthon van fülgyulladassal előtte taknyos.volt most meg újra lázas és megy a hasa.pedig most közösségben sem volt. Én ezt nem bírom lelkileg. Rá adásul van egy öccse is akit miatt mindig pluszban aggodhatok ha ilyen van.

Azért vagyok ennyire stresszes mert pár éve a gyerekek előtt nagy bánat ért bennünket a férjemmel ezt most nem reszleteznem.


Igaz nincs köze semmi gyermekbetegseghez de ettól függetlenül már mindenért panikolok.

Ezért is....

Nem hiszem el h tegnap volt egy hete h fulgyulladasa lett erre ma meg hasmenese van és lázas.


Ilyen van? Ilyen létezik h egy gyerek ilyen sűrűn legyen beteg?


És én hogy kezeljem ezt? Úgy érzem akárhányszor beteg hogy elajulok az idegtol. A férjem meg bosszankodik h nem tudom kontrollálni magam és h egyből panikolok egy tusszentesnek is.

De leginkább a láz ami kikeszit 😞


2016. dec. 4. 19:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
50%

Gyomorbaci, kéthetente vagy hányás, vagy hasmenés, vagy hasfájás, iskolás korú és bölcsis ismerőseimnél. Szerintem mivel ilyen enyhe volt idáig az idő, szuper erősek a bacik. Az orvosi rendelőből is simán haza lehet menni az újonnan beszerzett bacival.

Sajnos igen, létezik, most gyakori, hogy egyik betegségből a másikba esnek.

Ilyenkor annak kell örülni, hogy "csak" ez van, (mert annyi krónikus, komoly nyavalya létezik)

2016. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Tiszta méhpempőt szedi a lányom. Dydex oldalról rendelem.
2016. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
AZ igazán komoly betegségek nem lázzal kezdődnek. Addig örülj amíg "csak" megfázás és hasonló betegsége van. Ezeken át kell esnie, hogy erősödjön az immunrendszere, ahogy nagyobb lesz, jobb lesz.
2016. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!