Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet a leggazdaságosab...

Hogyan lehet a leggazdaságosabban felöltöztetni mikulás ünnepre egy gyermeket, hogy ne nézzen ki bénán?

Figyelt kérdés

Szóval gondoltam, hogy hímzek egy régebbi pólójára valami mikulásos dolgot, vagy veszek vasalható matricát, de ahogy az összkép a képzeletimben előttem lebeg, olyan érdekesen nézne ki..

Használtan semmi hasonlót nem találok a méretében, de több ezrekért meg egy alkalomra nem akarok venni semmit, pláne, hogy valami vékony felső kellene(vagy max mellény), mert a bölcsiben nem pulóverben vannak.


kockás, fehér ing stílus nem tetszik

valami szarvasos, mikulásos, karácsonyfás, hópelyhes cukibb dolgot szeretnék


2016. dec. 5. 10:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Persze nem előírás, csak én szeretem megadni a módját az ünnepeknek, amíg lehet öltöztetni egy gyermeket, de bohócot persze nem csinálok belőle, hanem csak úgy diszkréten, lightosan.


vettem egy vékonyabb felsőt, hóemberes.


Nagyon szép, aranyo lehetett a piros bodys fehér kantáros kisgyermek is :) Ilyesmire gondoltam én is.


Amúgy kimondottan ünneplője nincs a gyermekemnek, mert kiráz a hideg a fehér ing, fekete nadrág és hasonló szettektől kisgyermekeknek. Abszolut nem stílusom felnőttesen öltöztetni őket. Múltkor a Zarában láttam kicsi lányra duplasoros gombolású, szövet, kihajtós galléros kabátot, derékövvel, szerintem durva egy gyermeknek

2016. dec. 5. 12:48
 12/15 anonim ***** válasza:

Fehér inges dolog engem is irritál :)

De pont most vettünk világoskék inget, szürke kötött yohohoho feliratos felsővel a c&aban.

2016. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lányomnak kimondotan ünneplös ruhát vetem bölcsibe is egy alkalmi ruhát ,most ovisként is van neki ünneplös alkalmi ruhája ,pepcoba vetem.
2016. dec. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat :)
2016. dec. 6. 06:29
 15/15 anonim ***** válasza:

Én kamaszkorban (16-17 év) mindig manónak öltöztem.

Zöld halászgatyó, térdzokni, valami kényelmes felső, vagy blúz, és manósapi (csengettyűvel). A ruhatáramban minden megvolt hozzá, úgyhogy... :)


Valamire ráérezhettem, mert a párom most, 27 évesen az ő manócskájának becéz (pedig háromnegyed éve vagyunk csak együtt).

2016. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!