Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korában kapott...

Hány éves korában kapott gyereketek saját laptopot?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Az en babam meg pici, de en 16 evesen kaptam eloszor sajatot. Szerintem ugy jo volt, mert mar kellett esszeirashoz, hazihoz. Bar az igazat megvallva tobbet hasznaltam MSN-re meg ilyenekre 😀
2016. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
8. Külföldre költöztünk, azon tartotta a kapcsolatot a hazaiakkal, plusz itt az iskolában is tabletet illetve laptopot használnak szinte mindenhez, így szükség is volt rá.
2016. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a nagyobbik 6 éves és még gondolatban Sem vagyunk ott, hogy vennénk neki.


A barátnöm viszont most a két évesnek tabletet vesz karácsonyra, mert hat a 7 évesének is van.

Nekem ez korai.

2016. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A bátyám és én is 15 éves korunkban kaptunk. Akkor már szükség volt rá hiszen kezdtük a felsőiskolát ppt bemutatókat és beadandókat kellett készítenünkm
2016. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

volt számítogépünk, ha kellet valami a sulihoz elég volt az.

mikor bekerültem az egyetemre akkor azonnal szükségessé vált. szóval én akkor kaptam.

hugom már kapott középsuliban egyet.


én egyenlőre azt látom reálisnak, hogy az én gyerekeim középiskola elött nem kapnak. nem hiszem hogy előbb szükségük lenne rá!

2016. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

van rendes otthoni pc

az teljesen rendben van nekik még úgyis csak játszanak rajta nagyrészt


laptopra nincs szükségük mivel nincs hova cipelni

annak az a lényege h mobilisen hordható


majd ha úgy adódik akkor kapnak

bár lehet h addigra a laptop már ideje múlt lesz :D

2016. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 éves volt, amikor apa külföldre ment, akkor vettem magamnak egy tabletet, amit rendszerint inkább a gyerkőc nyomkodott.

5 éves szülinapjára kapott saját tabletet. havonta kb 1x kerül a kezébe.


anno én 7 éves voltam, amikor kaptuk a c64-et... de szerintem a kvarcjátékokat ezerrel nyomkodtuk már akkortájt.


nem ördögtől való sem a táblagép, sem a pc, csak nem szabad a gyereket magára hagyni vele, kell a kontroll, mind időben, mind tartalomban.

2016. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3.5 és 2 éves gyerekeim vannak, saját laptopot majd akkor kapnak ha már szükségük lesz rá, az kb szakközép iskola.

Én sikeres érettségire kaptam, addig az otthoni asztali gépet használtam ha kellett.

2016. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiam jövöre kap majd saját laptopot,most 8. Osztályos pc van itthon igy gépezni azon szokott.
2016. dec. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!