Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok, mikor hisztizik...

Mit csináltok, mikor hisztizik, követelőzik, mindene sír-toporzékol a gyereketek?

Figyelt kérdés

Vannak olyan napok, mikor egyszerűen nehezen tudom elviselni 12 hónapos gyermekemet, mert bármit csinálok, az nem jó: ha kedves vagyok, az sem, ha erélyesebb, az sem.


Van, hogy bármit játszunk, nem jó, sem az, ha mesélek, mondókázok, sem az, ha bábozom neki, sem az, ha gyermekdalokat nézünk youtube-on (ezt ritkán engedem neki)



2016. dec. 12. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
hagyom had bomoljon. egy kis idő es lenyugszik :)
2016. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mikor már bármit csináltok, legszívesebben már a falat kaparnátok, vagy lefeküdnétek aludni, vagy csak elmenni sétálni, bárhová, mert betelt a pohár?


Az a vicc, hogy egy-két hónapja még egy kis angyalka volt, most meg nem ismerek rá a saját gyerekemre.


És nagyon nem akarnék kis zsarnokot nevelni belőle, tehát természetesen nem mindig az van, amit ő akar, nyilván próbálom keretek közé szorítani akaratosságát, de komolyan bizonyos esetekben csak lesek ki a fejemből, hogy mit geyeke?

2016. dec. 12. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

WoW és szétverek pár durva alakot :D

vagy más olyan játék ahol gyilkolászni kell

tuti módja a stressz levezetésnek :D

2016. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiamnak másfél éves korában volt egy ilyen korszaka, mindenen kiakadt, semmi nem volt jó, ment a hiszti egész nap.

Mikor meggyőződtünk róla, hogy egészségileg minden rendben van, ha újra rákezdte, leültem egy fotelbe, és néztem. Egy szó nélkül.

Először meghökkent, hogy nincs reakció a hisztire, aztán megpróbált megütni, de ezt már nem engedtem.

Beraktam a kiságyba, és tovább ültem nyugodtan, szó nélkül.

Három nap alatt elmúlt a toporzékolás magától.

Ha a gyerek látja, hogy nincs hatása a hisztizésének, ha nem veszi senki komolyan a csapkodást, ha nincs visszajelzés és semmit nem ér el vele, még annyit sem, hogy odafigyeljenek rá, hamar elunja a magányos kiabálást a levegőbe.

2016. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit,megvárom mig lehigad ,utcán vagy boltban felkapom és szó nélkül haza visszem .
2016. dec. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Otthagyom a p.csába, majd lenyugszik ha rájön hogy nincs kinek kiverni a hisztit.
2016. dec. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!