Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi időt tölt 2 éves...

Mennyi időt tölt 2 éves gyereketek a nagyszülőkkel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 08:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hetente 2-3x 1-1 órára megyünk hozzájuk. Egyedül még nem hagytam egyiknél se (20 hónapos). Anyura nyugodt szívvel hagynám, de mivel még nappal is szopizik néha a lányom, így még nem maradt ott egyszer sem. A nagyok is csak ritkán voltak otthagyva a mamánál, mert inkább vittük/vittem őket magunkkal, ha mentünk/mentem valahová. Néhány buli volt kivétel, ahová ugye nem lehetett őket vinni. Mégis nagyon jó a 3 nagy gyerekem és a nagyszülők közti kapcsolat :)
2010. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Havonta kb.2 napot.200km-re élnek.De majd a nyáron.

Aki 5 percre az nem kíváncsi rá, havi 1 óra max.

2010. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

hát a messzi mamáékkal elég keveset - 500km-re laknak.

a szüleim laknak közelebb - 35km - ott havonta egy egy napot. majd a köv honapban tervezzük h ott is alszik egy egy éjszakát. még nem volt ilyen h mamánál aludjon nélklünk. ja igen és 2éves 3hetes a kisfiam.

2010. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Heti fél-egy órát, úgy hogy én is ott vagyok, nem hagyom rájuk.

Két utcával laknak messzebb.

2010. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én szüleim 10 percre laknak, nagyon sokat van ott a 2 éves fiam. Imádják egymást, nagyon nagy segítség nekem.

Apai ágon nincs mama.

2010. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A dédi velünk egy udvarban lakik, külön lakásban. Minden délelőtt nála van kb 2 órát.

Anyósom hetente jön 3 órára látogatóba, azt egy az egyben lányommal tölti. Most nyáron viszi magával nyaralni szerdán, mi pénteken megyünk utánuk.

Anyukámék messze laknak, mi havonta megyünk, akkor egy hétvégét ott vagyunk, anyuék is néha jönnek egy-egy hétvégére.

Szóval mi spec eset vagyunk...

2010. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de még várok válaszokat!
2010. máj. 4. 07:32
 8/17 anonim válasza:

Szia!


A Kislányom ápr.23-án volt 2 éves és 2009. ősze óta hetente egyszer a szüleimnél alszik, akik kb 10 perc sétára laknak tőlünk. (ez nekem nagy segítség, mert Tesót várok júniusra, és egy estét abszolút pihenek).

A másik nagyszülő-páros 130 km-re lakik, és ha megyünk, akkor egész napokat ott van - nélkülünk is.

Kicsi kora óta törekedtem arra, hogy mindenhol jól ellegyen, de ez olyan beruházásokkal ment, hogy pl mindenhol van saját kiságya, és különféle dolgai. Sokat költöttünk ilyenekre, de ezt fontosnak tartottam a kényelme miatt. Mi utazós család vagyunk, a hétvégét sosem töltjük itthon, 4 hetes kora óta alszik a Nagyamamáméknál is. Ott saját szobája van és játszótere az udvaron, szóval szereti :)

2010. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én mint nagyszülő azt tudom mondani, hogy ha helyben laknak a nagyszülők, fontos, hogy sokat legyenek együtt, persze ha ők is akarják! Nálunk az unokánk másfél éves kora óta nagyon sokszor alszik nálunk. Az ok, hogy a menyem idétlen munkarendben dolgozik, és szabadságot sem tud kivenni, így aztán a bütyök minden bölcsis betegségéből nálunk gyógyult. Nagyon fontos, hogy állandó, azonos körülmények várják! Vannak játékai, ismeri a játékszabályokat, tudja mit lehet, mit nem. A szülei vannak meglepődve a legjobban, hogy nálunk hogy viselkedik. Az biztos, hogy pont úgy jön hozzánk, mintha hazajönne!
2010. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24és fél évet
2010. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!