Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire engeditek meg, hogy...

Mennyire engeditek meg, hogy kisfiatok játékból használja a sminkcuccotokat?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 17:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ez én kisfiam újabban nagyon rá van kattanva a sminkelésre. Mindig amit a nővére szeretne, az kell neki. Ha a nővére nem engedi, akkor jön hozzám, és a táskámban pakolászik. Főleg vendégségben gond ez, ahol nem tudom lekötni.
2016. dec. 27. 17:54
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
az én kisfiam 2,5 éves lassan, próbálkozik a pipere dolgok között matatni de nem engedem neki. a táskámba nem hordok ilyeneket, max labellot de a táskámba sem matathat ha csak konkrétan a vizet szeretné kivenni akkor az megengedem. sem otthon sem vendégségben.
2016. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire! Eszebe sem jutott szerencsere. Bar en sem vagyok sminkfuggo:/
2016. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanannyira nem engedem a fiamnak mint a lányomnak
2016. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyaltalan nem
2016. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Pont annyira engedném, mint ha lány lenne.
2016. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Semennyire, lanyomnak sem engedem. Nem is tudja hol tartom. Szinte sminkeles kozben sem latott soha. Nem szeretnem h pingalja magat. A cipoimre van rá kattanva neha, meg kistáskámra ! :)
2016. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Az én fiam is ezt akarja. 3 évesen kezdte. Nekem anyósom nagyon erős kékre meg zöldre szokta festeni néha szemét. Egyszer az én fiam is kimázolta magát és Közölte hogy mostmar olyan szép mint mama. 😊 nagyon cuki volt. Engem is szokott utánozni. Sztem teljesen természetes. De azért túlzásba nem viszi.
2016. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire. Ennek egyébként egészen prózai oka van: nem lenne oszinte a mosolyom, ha a drága cuccokat szetpamacsolna, szóval ha lányom lenne, ugyanígy neki se engednem :D
2016. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Nem játszani való. Egyszer-egyszer megnézhette azt, ami érdekelte, ki is próbálhatta (mármint úgy, hogy én kentem rá), aztán lemostuk, és kész. Mondtam, hogy ezt most egyszer meg lehetett nézni, de ez az én holmim, drága is, nem játék, felnőtt dolog, és a felnőttek közül is főleg a nők használnak ilyet, úgyhogy ne akarjon vele játszani, mert nem arra való.

Mondjuk ugyanígy voltunk sok minden mással is, ami nem játszásra való. Egyszer ki lehet próbálni (ha nem veszélyes), így tudja, hogy mi az, de utána vége a gyereknapnak.

2016. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!