Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek is volt már hogy sok,...

Nektek is volt már hogy sok, sőt majdnem mindenért visitó gyerektől fáj a fületek?

Figyelt kérdés

Amúgy sem vagyok a toppon.

rossz a közérzetem sokat fáj a fejem, de mostanában egyszerűen érzem a fülembe ha visit a gyerek és fáj. Beledobban vagy beleszúr nem is tudom hogy mondjam.

Hiába szólok rá ne visits már mindenért nem érdekli.

Vagy csak hogy kicsit beteg vagyok amiatt?

Fáj az inyem is a szám kivan egy csikba repedve mert az orromon nem kapok levegőt. 6 hónapos vagyok egyébként. Az orrdugulásom már akkor jött mikor terhes lettem. Nagyon idegesitő.

Este nem tudok aludni mert csak a számon kapok levegőt, de annyira kiborit már hogy mindenért akkora decibelen szól hogy a fülem fáj.


2017. jan. 12. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Most a hormonok miatt sokkal nehezebben viseled, mint máskor, ez nem a te hibád, hanem ez van, játszanak veled a hormonok. Az orrdugulás sok kismamánál jelentkezik, elhiszem, hogy ez is idegesít, hiszen egy 1 hetes betegségnél is az egyik legidegesítőbb tünet, de heteken, vagy hónapokon keresztül együtt élni ezzel, az már tényleg embert próbáló. Az orrdugulásra a sósvizes orrcsepp segítség lehet, az idegeskedésre pedig nyugtató teák, pl. citromfű. Nem tudod most kicsit többször rábízni nagymamára a gyerkőcöt? Vagy a párodra? Te pedig elmennél sétálni, vagy ahova szeretnél, csak a lényeg, hogy picit egyedül lehess és kiszellőztesd a fejed, felfrissülj.
2017. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mama jön holnap. Az orrdugulásomra nem segit a tengervizes spray sajnos.

Magneziumot szedek nagyobb dózisban.

Citromfű teát holnap veszek mert már túl sok.

Minden éjszaka ha veszek levegőt szétreped a szám és vérzik. Vettem balzsamot rá, az inyemre szájvizet ( alkoholmentes) ezekkel próbálkozom. Alig várom eljöjjön az idő és minden kellemetlen tünetem megszünjön.

2017. jan. 12. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én bedugtam a fülem füldugóval, vagy ha nem volt, vattával. Mindjárt elviselhetőbb lett a zaj.
2017. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen tegnap már én is bedugtam.
2017. jan. 13. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Hét, ha én rászolás után is tovább visitottsm volna, megnézhettem volna, hogy mit kapok. Ja, bocs egyszer kaptam is anyátol, mikor tizenötszöri szolás után is nyivákoltam... furcsa, amit a szép szo nem ért el, azt a pofon igen, és soha többé nem visitottam.

De ha neked jo hogy a gyereked kvázi szrik rád, legyen.

2017. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jól van te verd agyon a gyereket!

Engem vertek kiskoromban mindenért tudom milyen xar!

2017. jan. 14. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!