Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Télen jeges terepen gyalogolni...

Télen jeges terepen gyalogolni, buszozni hoban fagyban fejlesztésekre?

Figyelt kérdés

Gyermekem mozgàskoordinácioja miatt fejlesztést javasoltak(babakori c tartás és annak velejároi miatt)

(A fejlesztések láthatolag semmit nem érnek, csak állapotromlást akadályoznak, de szo szo lelkiismetetesen hordom)

Babakorában babakocsival ill később jo időkben a kismotorjával jártunk(messze van a torna, másik városban az uszás, kocsink nincs)


Csak multkor feltunt ahogy ezen a mostani terepem ahogy kigyalogoltuk a lelkunket is egy kicsit összetettebb bolti bevásárlásnál(egyik boltbol ki, másik távolabbiba be és onnan

haza)néha már karban vittem, de a nagyját bírta

lábon, szoval hazaérve mindketten csak lerogytunk és ő szinte azonnal elaludt evés utàn.


Szóval nincs már se babakocsi, se kismotor, csak gyaloglál a buszmegállokig es leszallas utan es ácsorgás a hidegben a buszt várva, mindez a tortura délelőttönként, szóval utána bölcsi, munka "napestig"


Hát nem is tudom...

Minimum heti 3 alkalom de ez redukálva..

Heti 2 lenne tsmt

Heti 2 uszás

Heti 1 (csak mert ezt meg a tanar eloiras ellenere redukalta heti 1-ről heti 1-re..)szenzonmotoros fejlesztes.


Kb most tartok lelkileg ott, hogy kiszaladnék a világbol.


2017. jan. 16. 22:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
3 éves lesz
2017. jan. 16. 22:35
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

En vinnem babakocsiban. Tud benne pihenni. Kulfoldon lakom 10 millios a varos, hatalmas tavolsagok, itt a 4-5 evest is berakjak babakocsiba.


Es most jonnek mindjart azok a lepontozok akik eletukben meg nem hagytak el az orszagot, de meg Kukuruttypusztat sem ahol elnek,fogalmuk sincs , milyen a 8 savos autout es ha egy boltig 50 percet kell gyalogolni .

2017. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
*a tanár redukálta heti 2-ről heti 1-re
2017. jan. 16. 22:44
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés? Ha ennyi fejlesztése van, az nem véletlen, vagy te szeretnél ennyit? Kemény, tudom! Nekünk csak heti kettő van, de én a picit is cipelem magammal. Rendszeresen végigordítja a foglalkozásokat, de csináljuk! Néha nekem is nagyon elegem van. Kisírom magam, és minden megy tovább!
2017. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nincs apja?
2017. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hál ég, nekünk jo tanáraink vannak.az összes fejlesztése pozitiv ingereken alapul minden tanára elve hogy a gyerek szeresse a tornat uszást kulonben pont ellene fog dolgozni az idegrendszer.

De gyermekem pont szereti is, előre rohan, es latszik kihagyasoknal hogy hiányolja.


De lehet eloveszem a babakocsit megint de hogy buszra hogy teszek fel kb 30 kilot

..

2017. jan. 16. 22:56
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

A 3 eves szepen kiszall a babakocsibol es felszall a buszra :)

Vagy ha epp alszik megkersz valakit, nekem eddig mindig segitettek ha otthon voltunk. 1- es voltam.

2017. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Vagy buszmegálloban kiveszem a gyereket,rájöttem.

A fejlesztésekbol a heti 4 az eloirt, de mivel nem làtok fejlődest, igy a tsmt-t már én tettem mellé.

2017. jan. 16. 23:04
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi, holnap már mélyviz.

Nekivágunk szibériának is.

Lesz ami lesz.

2017. jan. 16. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó együtt ez a sok fejlesztés? Nem rontják egymás hatását? Mi a konduktív terápiát és a tsmt-t csináltuk egyszerre, de a tsmt-t le kellett állítani. Akkor azt mondták ezeket jobb egymás után csinálni, mint egyszerre mindent.
2017. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!