Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Télen jeges terepen gyalogolni...

Télen jeges terepen gyalogolni, buszozni hoban fagyban fejlesztésekre?

Figyelt kérdés

Gyermekem mozgàskoordinácioja miatt fejlesztést javasoltak(babakori c tartás és annak velejároi miatt)

(A fejlesztések láthatolag semmit nem érnek, csak állapotromlást akadályoznak, de szo szo lelkiismetetesen hordom)

Babakorában babakocsival ill később jo időkben a kismotorjával jártunk(messze van a torna, másik városban az uszás, kocsink nincs)


Csak multkor feltunt ahogy ezen a mostani terepem ahogy kigyalogoltuk a lelkunket is egy kicsit összetettebb bolti bevásárlásnál(egyik boltbol ki, másik távolabbiba be és onnan

haza)néha már karban vittem, de a nagyját bírta

lábon, szoval hazaérve mindketten csak lerogytunk és ő szinte azonnal elaludt evés utàn.


Szóval nincs már se babakocsi, se kismotor, csak gyaloglál a buszmegállokig es leszallas utan es ácsorgás a hidegben a buszt várva, mindez a tortura délelőttönként, szóval utána bölcsi, munka "napestig"


Hát nem is tudom...

Minimum heti 3 alkalom de ez redukálva..

Heti 2 lenne tsmt

Heti 2 uszás

Heti 1 (csak mert ezt meg a tanar eloiras ellenere redukalta heti 1-ről heti 1-re..)szenzonmotoros fejlesztes.


Kb most tartok lelkileg ott, hogy kiszaladnék a világbol.


2017. jan. 16. 22:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
En csak azt szerettem volna mondani,hogy kitartast kivanok, es minden elismeresem a tied!Anyanak lenni a legcsodalatosabb es legnehezebb dolog is egyben...
2017. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Én csak azt làttam csak, hogy semmit nem ér egyik sem amire addig hordtam.a szenzonmotoros fejlesztes ráadásul nekem egyenlo azzal, mintha játszoteren játszana csak..

Mondom ezeket mint laikus..mert latom, hogy a mozgása mai nap sem jo.

A szakszolgalat meg a decemberi statuszt is huzza!!de mar logopediara is időpontot kellett kernem amit azota sem adtak!!


Ezert is a tsmt ben mostanság a reményem ezert tettem pluszba de pl uszni heti egyszer viszem. Ha már nem segit legalabb kisebb legyen a fülgyulladas esélye

2017. jan. 16. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!