Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Probléma a szobatisztaságra...

Probléma a szobatisztaságra neveléssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok!2 éves kislányom nagyon szépen pisil már WC-be, bilibe vagy a fűbe!Ezzel nincs is gond, de a kakilással nagy gondba vagyunk! Ha kakil elvonul és a bugyiba kakil bele!Nem tudom mi lehet a gond, mert mikor elkezdte a WC-t felfedezni akkor sikerült a kaki is!De mostanában már minthogyha félne a kakitól és szerintem szégyenli is /nincs szorulása sem/!Ha látom, hogy elvonulna még azt is megkérdezem, hogy rakjak e pelust, de azt meg annyira utálja, hogy tiltakozik ellene!Alvás előtt is kész téboly feladni rá a pelust!
2010. máj. 7. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is dettó ez van amit leírtál!Pisivel semmi gond,kakinál meg elbújik.De ma történt meg először hogy,hogy bilibe kakilt!El se tudom mondani milyen boldog vagyok! :) Úgy történt,hogy már láttam rajta hogy kakilnia kell,és mivel ilyenkor mindig el szokott bújni valahova kakilni,beraktam a kis játszósátrába a bilit és így hajlandó volt bemenni és ráülni.Én meg kint vártam,nem látott engem,de tudta hogy ott vagyok és ez így valahogy bejött neki... :)Aztán egyszer csak szólt,hogy végzett... Ja és persze ajándék is be lett már ígérve neki érte,ha végre sikerül a bilibe kakilni,szerintem ez is nagyon motíválta.Úgyhogy délután mehetünk ajándékot venni... :)

2010. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy egyszer csak elkezdett bilibe pisilni és nem kellett a pelus. Kakiláshoz pelusosan mindig elbújt, de amikor már nem volt alatta visszatartotta. Először 3 napig. Már mindent próbáltam, majd jött a kupp és nehezen meglett a mű. Aztán ismét 2 nap. Én is ígértem ajándékot, ha sikerül. Aztán nálunk is az lett, ha jön a dolog szól és akkor mindenkinek el kell mennie a közeléből, hogy ne lássuk. Mikor végzett szól. Ja! Ő mindig végig akarja nézni a kaki távozását a wc-be.:) Az se maradhat el. :)
2010. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt már én is hallottam és tapasztaltam, hogy el kell "búcsuzni" a kakitól:-) Az ő kis lelkük veszteségnek éli meg a kakilást, és ezért kell megmutatni nekik, hogy hová tűnik:-)

Sok sikert!!

2010. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mindenkinek köszönöm a választ!Nem szeretném erőltetni még ezt a kaki dolgot, csak egyenlőre azt szeretném elérni, hogy egyáltalán szóljon, hogy jön! Mi már a pisivel is úgy voltunk, vagyunk, hogy elköszönünk, mikor lehúzzuk!Ma elkezdett kakilni a bugyiba én meg mondtam neki, hogy gyere kakiljunk a fűbe!Sikerült, de nem volt túl lelkes tőle!Mégegyszer köszönöm majd még próbálkozom!Elkésve még nem vagyunk, csak nem akarok semmit se rosszul csinálni nehogy visszafejlődjön!
2010. máj. 8. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!