Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem képesek köszönni a...

Miért nem képesek köszönni a mai gyerekek?

Figyelt kérdés

A szomszédok kölykei ha meglátnak a postaládánál matatni, inkább megállnak a lépcső tetején és zavart, kétségbeesett arccal nézelődnek vissza a szüleikre, akik még a kanyarba sincsenek. Köszönni képtelenek. Ma kocsit mostunk párommal, egyik gyerek vitte ki a szememet, de olyan sprintet lenyomott amikor meglátott minket, mintha késsel kergetnénk. Pedig nem szolgáltunk rá, hogy féljenek tőlünk, soha nem szóltunk hozzájuk hangosan.

Milyen felnőttek lesznek az ilyenekből?



2017. febr. 4. 20:51
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

*koszon

En momentan marhara leszarom nem leszek szegenyebb attol ha pl egy szomszed,vagy egy ismeros nem koszon.

2017. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
2017. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi 2 éve költöztünk egy 10 emeletes panelba, de kb 4 különböző olyan emberrel találkoztam (40-70 éves közötti emberek!), akik még akkor sem köszöntek vissza, amikor én rájuk köszöntem. Szóval nem tudom mennyire várhatod el egy kisgyerektől, hogy rád köszönjön előre, mikor elvileg hatalmas élettapasztalattal rendelkező felnőtt/idős emberek sem képesek rá.


Egyébként ha megtudnám, hogy az én gyerekeimet lekölyközöd, nem hogy megkérném ne köszönjenek neke,d hanem még én sem köszönnék.


Nem tudom, ez a köszönés dolog egyeseknek olyan létfontosságúnak van kikiáltva mintha legalább az életed múlna rajta. Nem tudom mekkora városban élsz, itt sajnos az egy házban élők közül is csak azok köszönnek egymásnak, akik jóban vannak. A többiek full idegenek. Mint a metrón egy másik ember. Gondolom nem köszönsz a metrón egy idegennek.

2017. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!