Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesíthetném...

Mivel helyettesíthetném reggelire a kenyeret? Pirítóst szoktam enni, mert nem igazán tudok lemondani a kenyérről. Van valami gyorsan elkészíthető? (nem vagyok hajlandó sütni-főzni). (Egyáltalán nem kell fogynom, de hízni se akarok. )

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
A piritós kiváló kiváltója a kenyérnek! Kalóriaszegény és még lugosít is. Magam is ezt fogyasztom minden reggel.
2009. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézzetek hülyélnek,de a piritos nem = a kenyér megpiritva? Mitől lenne kalóriaszegény?:-D
2009. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert átkerül a "kétszer sültek" kategóriájába és a víz is kimegy belőle. Nézz utána: a kenyér savasít, a kétszersült és a piritós pedig lúgosít. Ilyen egyszerű!
2009. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Fini a pirítós, de pont annyi a kalória benne mint a sima kenyérben. Én mostanában Abonett-et eszem kenyér helyett. Nem mondom, hogy imádom, de lemondás nélkül nincs eredmény:)

2009. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kétszersült nem egyenlő a piritossal,a kalória meg nem sül ki belőle!
2009. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
már bocsi, de egyáltalán nem ugyanaz egy friss puha szelet kenyér, mint egy szelet pirítós. A pirítósból kisülnek a dolgok, és sokkal egészségesebb, nem hízlal. Szerintem a kétszersült már nem olyan jó, mint a pirítós.
2009. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

előző:

ha a szart kipanírozod az ugyan úgy szar marad

2009. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem szoktam itt cikizni senkit, de ezt elolvastam (hogy a piritós kevesebb kcal, mint a sima kenyér), és lementem hídba! Ilyen... nincs... :D:D:D


Akkor a megégettebb sütik nem is hízlalnak? :D Tehát egy nagy adag gesztenyepürét beteszek a sütőbe 20 percre, akkor az okés? :D

2009. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De tényleg! Árulja már el nekem is vki, hogy miért is nem hízlal a pirítós? Mi az ami "kisül" belőle? Mert ugye a liszt nem sül ki, és az az ami hízlal. Szóval miért diétássabb, mintha piritás nélkül enném?
2009. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pffff.a kenyér és a pirítós EGY ÉS UGYAN AZ...nagy tévhit hogy nem hizlal.A víz távozik belőle a pirítás során...a vízben van kalória???HAGYJUK MÁR AZ ILYEN DOLGOKAT..ha nem vagy kövér,ne félj mert ha hízol is azt észreveszed.Nem egyik napról ugrik fel 5-10 kiló:-)Mikor terebélyesedsz,visszafogod a kaját kicsit:-)
2009. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!