Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ventolint szoktak írni megelőz...

Ventolint szoktak írni megelőzésképp?

Figyelt kérdés
7éves a lànyom.Tavaly azért vittük pulmonológiàra mert àllandóan beteges volt sokszor köhögött.Csinàltak allergiatesztet meg röntgent nem mutatott semmit.Ma voltunk kontrollon most egy màsik orvos volt.Most se mutatott a röntgen semmit.Allergiateszt nem volt.Mondtam hogy most is sokszor beteg.Írt fel 3*2 Ventolint.De most egyàltalàn nem beteg a kislànyom.Ezt nem csak betegség meg fulladàs esetén szoktàk felírni?
2017. febr. 15. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A 2,5 éves fiam is sokszor köhög, voltunk kivizsgáláson, allergiateszten is, minden negatív. Montelucast-ot és ventolint írtak Neki. Az előbbit ősztől tavaszig kell szedni, a ventolint csak ha nagyon köhög vagy befulladna. Nektek nem írták oda, hogy a ventolint csak szükség esetén?
2017. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.Azt mondta hogy két hétig adjam pedig most semmi baja....Meg írt még fel Azomyrt az meg allergiàra van.De azt nem értem hogy miért ha nincs allergiàja.
2017. febr. 15. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne legyen adni. A ventolin erős hörgőtágító tele szteroiddal. Spiropent helyett illetve fulladásos köhögésre alkalmazható rövis ideig.
2017. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem gond, hogy Budapestre kell jönni, javaslom, kérj időpontot a Svábhegyi tüdőgondozóba (svabhegy.eu), TB alapon vizsgálják a gyerekeket az ország legjobb szakemberei. Ráadásul mindent egy helyen, egyszerre megcsinálnak kezdve az allergia vizsgálattól a légkapacitás vizsgálatig mindent.
2017. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem sepróbákat add Neki. Csak akkor kell, ha indokolt. Ha megteheted, vidd el magánrendelésre és csináltassatok allergiatesztet.
2017. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!