Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akik reggel este...

Anyukák akik reggel este zuhanyoznak/fürödnek, hányszor zuhanyoznak/fürödnek egy nap a 2,4 éves gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Anyósom szerint tönkre teszem a bőrüket

reggel a 4 éves lezuhanyzik, délután edzés után megint.

A a wc-n nagy dolgoznak kimosom a popsijukat....(még a sajátom is a mái napig én így szoktam meg.)

Testápolót használunk.


2017. febr. 17. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Este fürdik. Egy 4 éves gyereket teljesen felesleges reggel zuhanyoztatni. Ha éjszaka izzad, akkor túl meleg van a szobájában. Normál esetben testápolóra sem lenne szüksége, gondolom száraz már a bőre a sok víztől. Kaki után nedves törlővel törlöm ki a gyerel popsiját, én is nedves wc papírt használok.
2017. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért vagyok lepontozva mert reggel este furdetem/tusolom fürdőkrémmel a gyermekem??

Kik járhatnak ide pontozni...

2017. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Huh. Nekünk így is minimum 1,5-2 óra elindulni valahová reggel. És még senki nem fürdött, sminkelt.

8ra megy a nagy oviba. 6kor kelünk. Ezért keltsem őket 5kor? Én kihagyom. Elég az esti fürdés.

2017. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi este a gyerek reggel :) olyan jo illatú egész nap!
2017. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Coffelia ***** válasza:
Én reggel sima vízzel zuhanyzom tusfürdő nélkül, este tusfürdővel. A férjem csak este tusfürdővel. A gyerekünk 2 éves, este fürdetjük, többnyire tusfürdővel. Amíg nem indulnak meg a kamasz hormonjaik, nem termelnek olyan izzadást éjjel, ami bebüdösíti őket nappalra, ha nem zuhanyozzák le reggel. Én olyan 13 évesen kezdtem reggelente is zuhanyozni, mert már éreztem, hogy nem vagyok friss nélküle.
2018. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Coffelia ***** válasza:
Jahh, es a gyereknél nem használunk semmilyen testápolót, tökéletes a bőre állaga így is.
2018. nov. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!