Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5-6 éves gyereket mennyit...

5-6 éves gyereket mennyit alszik éjszaka?

Figyelt kérdés
Mettől-meddig?
2017. márc. 13. 08:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
az csak rajtad mulik mikor kerul agyba.
2017. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem csak rajtam. Heti 3szor fél9 előtt nem érünk haza, de van, hogy csak 9kor.
2017. márc. 13. 19:41
 13/17 anonim ***** válasza:
Különóra? Ingázás? Vagy ilyen sokáig dolgozol? Te látod a gyerekeden, hogy bírja-e ennyi alvással. Ha nem, érdemes elgondolkodni, hogy megéri-e az egész, esetleg nincs-e másik alternatíva. Ha viszont bírja, akkor ne a statisztikát nézd, vannak kevesebb alvásigényű gyerekek (ahogy felnőttek is).
2017. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyszer fejlesztő torna és kétszer úszás. Mindegyik 7kor kezdődik, mert korábbira nem tudunk menni. Van mint pl. ma amikor nem bírom reggel felkelteni, pedig most 10kor már aludt és van amikor kipattan a szeme korábban mint én kelek, pedig 11kor aludt el. Hétvègèn sokat alszik. Olyankor 11 körül kelünk +/-1 óra.
2017. márc. 14. 08:24
 15/17 anonim ***** válasza:

És biztos nincs más lehetőség? Közelebbi? Hétvégi? Tudná más vinni? Másik sport?

Az enyém végül pont azért, mert messze volt (főleg később kistestvért is kergetve), 5 éves korában úszás helyett karatézni kezdett - az is ilyen ellentétes kéz-láb mozgásokra épül, ezért is választottuk és jó ötletnek bizonyult. Viszont amíg meg úszni jártunk, járt oda más haver is az oviból és akkor meg tudtunk annak a szüleivel/nagyszüleivel szövetkezni, hogy felváltva vigyük a gyerekeket. Csak azért írom ezeket, hogy érdemes alaposan végigagyalni, nincs-e valami kiskapu, hogy a kecske meg a káposzta is... :)

2017. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk maskor. 6 előtt pár perccel érünk érte az oviba. Korábbira nem érünk oda, hiába van közel. Jár karatera 8s, de az oviban van délután. Más szülők nálunk nem viszik ilyenekre a gyereket, meg nem is vagyunk olyan viszonyba. A legtöbbre egy plüss állatot nem bíznék rà, nem hogy egy gyereket. Babysitteren gondolkodtam, de nem találtam olyat aki vállslná és rá is merem bízni.
2017. márc. 14. 09:19
 17/17 anonim ***** válasza:

5 éves.10-7ig alszik,ha alszik oviban,ha nem.

Ha szünet van,vagy hétvége,akkor 10/11-reggel 8-10-ig.

Mi is késön fekvök vagyunk és szeretünk reggel sokáig aludni.

Születése ota ilyen.

2017. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!