Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól elfogadható,...

Hány éves kortól elfogadható, hogy egy lánynak dauerolt haja legyen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 06:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
16, talan. Nekem 17 evesen volt dauer a hosszu hajamba, de megbantam... Eleg karos a hajnak, 14-15 evesnek nem engednem.
2017. márc. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekem 14 évesen megengedte anya, hogy volumenövelőt használjon a fodrász. Tökre szétcs*szte a hajam, képzelem a dauer mit tett volna vele.

Szerintem ne csináltass és ne is festesd, amíg lehet.

2017. márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 14 évesen volt megcsináltatva, nagyon szerettem és nem lett semmi baja a hajamnak. 1 évig volt dauerolt hajam. (2 alkalom). Én 14-től megengedném, előtte viszont semmiképp.
2017. márc. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

6. Osztályos voltam mikor a nagymamám megcsinálta nekem. Jó lett, a hajam nem roncsolódott, igaz nem volt több alkalom. A fodrászok azóta is dicsérik mennyire egészséges, fényes.

Viszont én megbántam mert mikor már nőtt le, úgy néztem ki mint egy pudli. Osztályfotókon visszanézve ez az időszak nagyon gáz volt. :)

2017. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is 15 körül engedték meg szüleim. Nem lett baja a hajamnak, de két barátnőm is ugyanott csináltatta ugyanakkor és nekik nagyon roncsolta. Ez emberfüggő, szerintem.
2017. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
15 körül én nagyon megbántam. Nagyon ronda oár hét után és szétcseszi a hajat.
2017. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

SOHA. Ne tegyen ilyet egy emberi lény magával, kivéve, ha elmúlt 75, és egy nagyon kis faluban lakik, bár akkor sem javaslom.


Annyira hetvenes évek ...

2017. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
60 éves kortól :-)
2017. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
22 évesen volt anya alig akarta megengedni de erősködtem. De nagyon megbántam, ugyan szép és nem kell vele sokat foglalkozni egy darabig amíg el nem kezd lenőni. Derékig érő hajam volt, és teljesen tönkre tette, fiúsra le kellett vágatnom egy év múlva, mert ahogy nőtt le nagyon csúnya volt, és félig göndör félig egyeneset nem akartam. Kár a hosszú hajamért, azóta se nő meg a lapockám tetején túl :(
2017. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
12 éves koromtól én dönthettem el, hogy milyen hajam legyen (sose volt semmi extrém) Viszont a fodrászom egyetlenegy dolgot soha nem volt hajlandó megcsinálni. Szétcs*szni a hajam dauerral. Kb 16 évesen szerettem volna, de azt mondta, hogy ő nem fogja tönkretenni a fenékigérő hajamat.
2017. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!