Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól elfogadható,...

Hány éves kortól elfogadható, hogy egy lánynak dauerolt haja legyen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 06:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 8.-os ballagásomra dauerolták be a hajamat. Akkor még csak a kőkorszaki hidegdauer létezett, na az jól tönkrevágta a hajamat. Manapság már sokkal több lehetőség van erre is. A legkisebb gyerekem jövőre ballag 8.-ból, szomorú, hogy neki nem olyan természetes hullámos a haja mint a nővéréé, ráadásul a hajformázók sem segítenek, 5 perc alatt kilök a haja mindent. Szóval neki jövőre a ballagásra beígértem a tartóshullámot.
2017. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sokaig rovid hajam volt. Amikor megnovesztettem12 evesen, lecsesztek a szuleimet, hogy miert daueroltatjak a hajam. Rohogve mondtak, h termeszetesen gondor, hozza se nyultak. Csak roviden nem latszott.
2018. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan, de szerintem is kb. 60 fölött érdemes. :D Ismertem egy 70-es nöt, neki volt dauer a hajaban, de kb. a füle aljáig ért csak. Jól is állt neki. Az a rövid haj meg szinte tönkre sem tud menni, lenö hamarabb.
2018. jan. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!