Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hallottam a szüleimet mikozben...

Hallottam a szüleimet mikozben azt csinálták. Miutan father meghalt, Jott a stepfather meg a hangos izék. Ez norm? Minden szulő igy csinalja!? Hadd hallják a gyerekek, nem igaz!? Kit érdekel a gyerek nemigaz?!

Figyelt kérdés
Miután apum meghalt😰😫😣😣😫😢....,Anyum találkozott más férfival ő lett a neveloapam.Már a 3.step father van az eletemben jelen a 12ev alatt jelen es eleg durvan odatették egyik este.Éjjel.Rengeteg tűt éreztem a fejemben és a mellkasomban!!Szörnyű volt again és káosz!!!mint mindig.. En kiakadtam es vegre Anyam szemebe mertem nezni es elmondtam neki hogy ezt gaznak tartom hogy csattognak meg ny...nek mint a porrn.csillagok! es hogy mar gyerekkorom ota hangoskodnak smikor otthon vqgyunk este es az osszes testverem szenved ettol de nem mert szolni egyik sem.En vegre szoltam neki erre azt mondta hallgassam az mp3-o at akkor nem fogom hallani vagy nezzek tv t. Azt mondta ez normalis hogy a felnottek csinálják.Na igen az, de miert nem tudjak akkor csinalni mikor nem vagyok itthon vagy mittudom en miert kell a gyerek fule hallatara?Ezt elvezi?Ezen élve....ik hogy masok azaz a sajat gyereke ezt hallgatja vagy mi a pokol ez az egesz anyam fejeben?!Szerintetek normalis hogy igy nő fel a gyerek?Hogy hallja ahogy az anyja mas ferfival nem az apukaval-; ( mert az meghalt) izél meg élv....k a sajat gyerekei fule hallatára?Én vagyok a nagyon hulye? Vagy ez tényleg nem normális? Megkerdeztem a baratom azt momdta ez normalis o is hallotta az anyját.Nem ettol lesznek az emberek perverzek meg agybetgeke sze...lisan p.e.r.v..z agykattantak? Engem az oruletbe kerget ez!!Volt hogy 3oran keresztul hallgattam a nyö.é..k.t meg a kulonbozo hangokat es beleszoritottam a fejem az ágyba hogy ne halljam. A kekszrelésre is bunos elietelendo dologkent tekintettem mert mikor a kekszhez ertem a baratommal ( muszaly szep szavakat hasznalni kulonben letiltanak) altalaban anyam jutott az eszembe es megfagytam nem ment egyszeruen semmi sem.Altalaban elment eleg hamar az egsztol a kedvem.Addig igy volt mig meg nem jott a barorsagom es nem mertem neki szolni.De felek hogy visszaesek ujra es ujra ebbe az anyam miatt!!Szerintetek hogy van ez?Kinek van igaza? Es tenyleg normalis hogy a gyerkocnek igy kell felnonie hogy ezt kell hallgatnia5éves korától? Raadasul az anyja nem az apjaval mert az eltávozott az elok sorából hanem egy csaladon kivulivel mert egy stepfather igen is idegen egy gyereknek!!! A szobak egymas nyakám voltak volt hogy ajto se volt felrakva a szobajukra es úgy csinálták.Anyám meg a pasija.Nekem ez fáj mert szerettem apám.Anysm tesz rá nagyívben apám a földben fekszik es jó nagyot tesz rá az emlékere es mikor hangosan kekszel tesz arra is hogy mit okoz bennem azzal hogy tudtomra adja hogy apam meghalt de megis mas pasival vigan élvezi az éjszakát a fulem hallatára!!Szörnyu az ejszakai tortura mikor nem tudok aludni par oran keresztul. Tenyleg normalis lesz az a nő aki igy nő fel?!??? És egészséges vágyakkal tud így viszonyulni a férfiakhoz szerintetek?Nem kéne ilyenkor a szülőnek beolvasni? Én nem értem ezt ha ez normalis akkor elsírom magam komolyan emberek.Ha ez normális akkor lehuppanok valahova és nem úgy fogok felállni ahogy leültem. Az tuti.Ha ez normalis akkor ez egyenlő az ereske vágással komolyan. En nem ertem ezt.Ha lesz gyerekem nem fogom ennek kitenni!! Ki tudja mennyire erzekeny.Lesz ennyi eszem hogy szamitasba veszem ezt.Ez lenne szerintem a normalis hogy szamitasba veszem a gyerekeim erzelmeit a fanssszba is már!! 😫😰Foleg ha meghalna a ferjem akit szerettem akitol a gyerekeim vannak.Nem tudnam a gyerekemet ennek kitenni. Gogy az apjuk halala utan hallatom a hangomat a szomszedos szobaban egy masik ferfival szégyen nelkul!!! A step fatherral. A szégyentelenség egyenlő az erkölcstelenséggel???! Nekem nem lenne szivem igy megkinozni a gyerekeim🙁 Vagy nem lennek ennyire tudatlan vagy..Ennyire önző nemtörődöm.Mi sarkallja az anyukákat arra hogy hallassak a hangjukat a nyög.....t a gyerekek hallatára?Mi sarkallja az anyukákat erre?Mert hallottam hogy más is hallotta mar ezt .Ez nem okoz valami defektet a fiatalnak az agyában?Nem ettol lesznek az emberek per.e.z.ek?? Perviiiikék.. Meg defektesek a kekszben? Vagy én lennék túl empatikus túl emocionalis túl érzékeny??😰😓 Volt olyam szulő aki azt mondta ő akkor csinalja ha a gyereke elmegy baratnőzni!Mit gondoltok az olyan anyukakrol akik a sajat gyerekeik fule hallatára kekszelnek? Nagyon hangosan?! Sok szülő megmeri ezt tenni.Miért?? Várom a véleményeket nagyon nagyon nagyon várom!Hogy Ti emberek hogy vélekedtek erről az egész pokolról? Mert én szemely szerint pokolként éltem meg azokat az órákat!!És azt mondták rám hogy frig iid vagyok🙁Fiu mondta.Ez osszefuggesben lehet az anyammal?Amit hallottam gyerekkroromban?? Nqgyon nagyon nagyon magyon nagyon nagyon nehezen nyilok meg teljesen.Es nagyon ritkan. Altalaban fagyosak a napjaim.Ez osszefuggesben van anyammal?Es hogy mindig erre gondolok?Nem szabadna igy gondolkoznom rola de volt hogy ribbizztem őt magamban.Pedig nem az hiszrn kekszelni mindenki kekszel.Neki annyi a bűne -de ez az en szememben nagyon nagy bűne!!- hogy a gyerekei fulle hallatára meg se probalja visszafojtani a hangjat es aztan aki nagyon vizualis annak kesz pokol lesz ez az egesz!! Azert szerintem az a gyerek aki eleg koran hallja ezt hipp-hopp elég gyorsan lekapkodja az élet a mennyországból a gyermeki boldogságból.Én elég gyorsan elszakadtam a shine fénylő gyerekkorból mert állandóan ez volt a téma anyám fejében.A pasi a sírás a pasi miatt és megint csak a pasi.Nem erzem hogy nem is tudom azt mondani hogy olyan jó anya volt.Szeretnem ezt mondani de nem tudom.Gyerekkorombam azert hogy el tudjon minlet tartani allandoan lepasszolt mamanak honapokig nem lattam anyumat mama bénán nevelt. Ő is egesz nap uton volt en meg véresre sírtam a szemem. Véresre dözsöltem a szemem aljat annyit sirtam gyerekkoromban.Kiszolgaltatott voltam es ha tehetnem nem születnék újra nekem pokol volt a gyerekkorom😒😖😷
2016. szept. 5. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj de rettentő gáz ez az angollal kevert magyar... ráadásul én nem menőznék az angollal ha nem tudom helyesen leírni.
2016. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
82%
Van olyan gyerek, akit nem zavar, de ez ritka. Én megértelek, én egyszer voltam tanúja a szüleim szexuális életének, de nagyon megmaradt bennem és nem mondanám, hogy pozitív élmény.
2016. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
92%

Ahh ezt imádom: "lekapkodja az élet a mennyországból a gyermeki boldogságból.Én elég gyorsan elszakadtam a shine fénylő gyerekkorból"

Micsoda hasonlatok, micsoda metaforák, micsoda önkifejezőkészség, what a shining happy people holding... izé, na ez egy másik dolog, de mindegy. :)

2016. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
75%

En is hallottam mar anyamat szexelni a pasijaval, volt hogy lattam is, mert a konyha egybe van a nappalival es a kanapen csinaltak. Fenyes nappal. Kimentem kajaert.... kar volt, harom napig nem tudtam enni...

A parkapcsolatom is tonkre fog emaitt menni, mert azote keptelen vagyok lefekduni a baratommal (kb fel eve). Nem vagyok mar kicsi, de akkoris megvisel. En ertem, hogy termeszetes, meg csinaljak tolem, de ne kelljen latnom-hallanom. Ha en tudom moderalni magam 18 evesen, akkor o miert nincs tekintettel ram? Megint mas, ha veletlenul veszi eszre az ember, de ez mar kb szandekos figyelemfelhivas...

2016. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
84%

Bevallom, csak félig olvastam el a kisregényt amit ide rittyentettél. Persze, nem kellemes az embernek mikor rájön\meghallja hogy a szülei is szexelnek. De nagyon durván túlzó amit itt levágtál.

És nem , a többségnél nem okoz defektet.


De szerintem te sem gondoltad komolyan ezt a tömény műhisztit amit ide leittál. Sőt erősen kamugyanús amit összehoztál. Azon sem lepődnék ha igazából pasi lennél, aki valami anyukáról fantáziál...

2016. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 Carragher_x ***** válasza:
76%

1. Ne haragudj, de képtelen voltam végigolvasni, mert nemes egyszerűséggel nem tudsz írni.

2. Valóban rettentő gáz, ahogy belekevered az angol kifejezéseket a mondataidba.

3. Anyád felnőtt nő, természetes, hogy kívánja a szexet és szexel.

4. Semmi rendkívüli nincs abban, hogy van hangja a szexnek.

5. Ha ennyire zavar, akkor próbáld úgy rendezni a szobád, hogy tompítsa a hangokat, esetleg tegyél fel az ajtóra vmilyen szigetelést.

6. Nem ettől vannak bajok a fejedben, hanem attól, hogy nem tudod helyén kezelni a szexualitást. Gondolom kimaradt sok-sok óra beszélgetés az elmúlt években.

2016. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
73%
Én is hallottam szexelni a szüleimet. Nem hatott meg. Vagyok annyira értelmes, hogy tudjam engem sem a gólya hozott.
2016. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
86%

Nem bírtam végigolvasni, nagyon gáz, ahogyan írsz.


Anyád is gáz, ha tényleg üvöltve ordît, miközben jól tudja, hogy ezt a gyereke is hallja, SENKI nem kíváncsi rá, hogyan élvez el az édesanyja, ebben igazad van. Szólj neki, hogy ne tudatassa veled az összes (túljátszott) orgazmusát.


Ha 12 éve nem él már édesapád, akkor nem várhatod el, hogy ne éljen nemi életet anyukád, főleg nem "rád való tekintettel". Akkor ennyi erővel te se feküdj le soha senkivel, mert milyen dolog már egy gyászoló gyermeknek szexelni.

2016. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
69%
Én is hallottam a szüleimet anno sőt volt hogy láttam is. Én ebből nem csináltam gondot mivel felnőttek voltak, próbáltam ugy elvonulni hogy ne is szúrják ki hogy láttam őket. Szerintem te már direkt rákészülsz a dolgokra és a legkisebb zajt is meghallod. Persze téged idegesít de millió dolog van amivel elnyomhatod a hangokat.
2016. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
90%
Gondolj bele hány olyan család van ahol 1 szobában laknak a gyerekek a szülőkkel. Na én őket sajnálom. Ők tényleg mindent hallanak rossz esetben látnak is. Van szobád tvd zenelejátszod. Ha úgy érzed idegesitenek tedd max hangerőre hidd el venni fogják a lapot.
2016. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!