Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teljes tejmenetes diéta alatt...

Teljes tejmenetes diéta alatt lehet Protexint adni a gyereknek?

Figyelt kérdés

Protexin Juniort vettem, ezt ajánlották a gyógyszertárban, mikor mondtam, hogy 6 éves gyereknek kell. Orvos csak annyit mondott szedjen Protexint 2 hétig, mellette teljes tejmentes diéta.

Erre otthon látom rá van írva, hogy nyomokban tartalmazhat tejet.

Ez így ok vajon? Vagy létezik másik fajta Protexin is?? Akkor miért nem mondták melyik fajtát vegyem???


2017. ápr. 13. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ami nyomokban tartalmazhat az annyit jelent, hogy nem raktak bele, viszont gyártás során kerülHETett bele, szóval nem direkt. Bár a diéta legelején én olyat se adhattam, de ha az orvos mondta, hogy azt add akkor nyugodtan.
2017. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Persze, hogy van másmilyen.

Protexin Restore. Csecsemőknek és kisgyerekeknek. Nyomokban se tartalmaz.

6 évesnek nyugodtan lehet adni belőle 2-3 tasakot is naponta.

2017. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Bio Gaia probiotikum is adható e dieta mellett.
2017. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is Protexin Restorét szedhet csak. 7 éves, 6 éve van teljesen tejmentes diétán.
2017. ápr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!