Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális 13 hónapos gyereknél...

Normális 13 hónapos gyereknél a dühkitörés?

Figyelt kérdés
Ha valamit pl. nem szabad neki teljesen kiakad, üvölt, dührohamot kap, fejét a padlóba\falba ütögeti (nem túl erősen szerencsére), beleharap a saját kezébe, ha ölbeveszem ilyenkor hátraveti magát. Kb. 2-3 perc alatt lenyugszik, utána minden oké. Mindig amikor begurul így csinál. Normális ez a reakció? Egyébként jókedélyű gyerek, okos, fejlett, bújós. Köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 19. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Olyan fura hogy valakiknek ez normalis.......sokat vagyok kisgyerekek kozott, kb. 1-2 csinalja ezt a feszkot amit itt leirnak, es egyaltalan nem megszokott. Attol, hogy a Te gyereked ilyen (annak szol aki a sajatjat ilyennek irta le), meg nem jelenti azt, hogy ez egy normalis viselkedes.

Baratnomek kineziologushoz jarnak ilyen problemakkal.

2017. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk manapsag a hiszti normalis. Az erintett gyerkocok anyukai szerint, ami kesobb sajnos sok gondot okozhat.


Kerdezo te okosan eszrevetted, hogy valami nem stimmel, a kovetkezo lepes az orvos. Ha csak legyint hogy o ez normalis, en egy gyerekpszichologussal beszelnek azert.

2017. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valóban gyorsan kizökkenthető, ahogy írta is valaki, és nem is az zavar, hogy kifejezi a dühét, ha "méltánytalanság" éri, és elveszek tőle valamit amivel játszana. Inkább a mikéntje, hogy úgy vezeti le a hirtelen feszültséget, hogy bántja magát. Köszönöm a tapasztalatokat és a tanácsokat is, hasznosak voltak.
2017. ápr. 20. 07:40
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Dettó ugyanezeket csinálja. Most 20 hónapos de minimum 1 éves kora óta ez van.
2017. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,és te mit teszel ilyenkor, amikor ezt csinálja?
2017. ápr. 20. 09:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha aktuális még a kérdés, gyermekpszichiáter megkeresése ajánlatos lehet.
2017. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Próbálom kizökkenteni, szerencsére általában nem nehéz. De volt hogy 2 órát altattam, felugrált, forgott mint a krokodil a zsákmánnyal, piszkált, hisztizett na akkor már ideges voltam és amikor elfogyott a türelmem bezártam a szobájaba orditani amig lezuhanyoztam és vettem pár nagy levegőt. Aki azt mpndja hogy nem normális az szobanövènyt nevel nem gyereket mert igenis vannak ilyen erős akaratú gyerekek attól mert az övè nem ilyen. Nem egyformák.
2017. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!