Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Törpenyulat vagy kistestű...

Törpenyulat vagy kistestű kutyát tartanál házban? Két gyerkőc van. Kicsi fél éves nagy 2. Imádja az állatokat nem bántja.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elnézést, akkor én vagyok tájékozatlan a nyulak szobatisztaságával kapcsolatban. Illetve az a néhány, amivel találkoztam, nem volt az, de ezek szerint ez a gazdin múlik. Viszobt mivel nem lehet gyömöszölni, és gyengék az idegei, ahogy írjátok, kisgyerek mellé szerintem nem lenne jó választás.
2017. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen kutya, de ilyen kicsi gyerekek mellé max plüsst. Egy kutya, főleg ha kölyök, nagyon sok foglalkozást, nevelést igényel. Majd úgy 3-5 év múlva térjetek vissza a kérdésre.
2017. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kutya. A nyúl nem kedvencnek való. Hamar megunja a gyerek (és felnőtt is), egy idő után büdös is hiába takarítod rendszeresen. Ha nem foglalkoztok vele sokat akkor harapós lesz, egy idő után már nem akartok majd hozzányúlni...
2017. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak is kutya,yorki tökéletes választás .
2017. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!