Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utáltam a terhességet, nem...

Utáltam a terhességet, nem volt a kedvencem a szoptatás sem, a babás korszak meg untatott, volt más is így ezzel?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 11:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
41%
Csak az első 3 (lefontosabb) éveit untad és utáltad? Remélem, te nem untattad őt halálra.... 3 év fölött könnyebb örökbefogafni és rögtön mehet is 8-9 órára az oviba. A világért sem szeretnénk, ha unatkoznál.
2017. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
66%

#9

Nem akarom levágni a bárányfelhőidet, de a szexnek nem a gyerekvállalás az elsődleges oka. Ugyanis nem lesz minden aktusból mindenkinek gyereke, sőt, továbbvíve okos gondolatmenetedet: a férfiak maszturbációja sem minősül tömeggyilkosságnak.


Elnézést kérek, ha túl sok új információt zúdítottam rád elsőre mindezzel.

2017. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
52%
Asszony asszonynak farkasa, gratulálok.
2017. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Azt nem állítottam sehol, h UTÁLTAM az első 3 évet, de többször untam, mint élveztem. Ez így van és nem szégyellem bevallani. Szerintem többen unatkoznak a kicsi mellett, mint ahágyan ezt bevallják.

nem pontoztam se fel, se le senkit.

2017. ápr. 21. 11:59
 15/37 anonim ***** válasza:
37%
Fogadjatok örökbe. Komolyan.
2017. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
81%

Én már a gyerekvállalás előtt mondtam, hogy szívem szerint egy két éves gyereket szülnék, vagy varázsolnék.

A terhesség alatt türelmetlen voltam, a szülés mészárszék volt.

A nagyon szigorú értelemben vett gondoskodás (=fizikai ellátás) nekem kötelesség volt inkább. Amikor elkezdett beszélni - az említett 2 éves kor körül - már sokkal jobban élveztem.


Annyiból "előnyben" vagyok, hogy eleve egy gyereket terveztünk, mert a szülés miatti károsodások után az orvos is neccesnek tartana egy újabb szülést. (Vákuumos szülés, szívósan tapadó méhlepény, végigrepedt hüvely, közel 1 liter vérveszteség, törött farokcsont. A szülés után hasfal rekonstrukció, mert szétnyílt és sérvem lett. Még egy évvel később onkológiai műtét, mert az addig lappangó HPV fertőzés belobbant a szülési trauma után, a szövettan "súlyos rákmegelőző állapot" eredménnyel jött vissza, épp időben kerültem műtőasztalra. Most pedig szintén a szülés utózöngéjeként megsüllyedt a méhem, ezért is műtét, hogy visszavarrják a helyére.)

Az orvosom jobban ismer belülről, mint kívülről :)

2017. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
59%
Ne vallalj tobb gyereket.
2017. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
75%

Nem azt írta, hogy a gyereket utálta, hanem az első éveket. :)

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Még mindig jobb, mint amikor valaki a "babócákat" imádja, de egy dackorszakos kisgyerekkel vagy egy tinivel nem tud mit kezdeni. Sokkal tovább lesznek tinédzserek, mint kisbabák. ;)

Most a harmadikat szoptatom. A kisfiam (is) imádom. De nem bánnám, ha lenne egy időgépem, és az első egy évet kihagyhatnám. :)

Tudom magamról, hogy ilyen vagyok. Pl. én sem rajongok a szoptatásért. (Ennek ellenére egy éven túl szoptattam a két nagyot, a kicsi ahogy elnézem még a diplomaosztóján is cicizni fog.) Ennek tudatában vállaltam a tesókat. Alap volt, hogy két gyerek között tudjak dolgozni pár évet, és legyen köztük nagyobb korkülönbség. Egy picivel és egy kicsivel itthon 6 évig ki is készültem volna.

Minden elismerésem azoknak az anyáknak, akik 3 öt év alatti gyerekkel mindent megoldanak, ők a szuperhősök, nem a Pókember. Sejtelmem sincs, hogy csinálják.

Pont ezért nem is akartam kipróbálni. :)


Biztos vagyok benne, hogy most ezért sokak szemében én vagyok a xaranya, mert nem könnyfátyolos szemmel szoptatom napi 16 órában a gyereket (sőt, netezek közben, mert unatkozok :P) A két nagy már ki tudja fejezni elégedettségét a szolgáltatással kapcsolatban. Szerintük (egyelőre) jó anya vagyok. Más véleménye meg pont nem érdekel.


Kérdező: ha akarsz két (vagy több) gyereket, akkor hajrá! Ez a pár hónap ne tartson vissza, úgy is elmúlik. Egy éves kortól kicsit könnyebb, te is rutinosabb leszel. Amikor tudnak beszélni, onnantól egész aranyosak. :)

2017. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
84%

most mit kell nekiugrani??!!

ha akarsz még egy gyereket, akkor max nem maradsz otthon három évet vagy férjeddel beszéld meg, hogy maradjon kicsit ő is otthon.

2017. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
74%
"még a diplomaosztóján is cicizni fog" - jaja, csak más mellén csüngedezik majd, nem az anyjáén - feltéve, ha normális a fiad.
2017. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!