Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utáltam a terhességet, nem...

Utáltam a terhességet, nem volt a kedvencem a szoptatás sem, a babás korszak meg untatott, volt más is így ezzel?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 11:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
55%

T.S. : Látom, vetted a lényeget. :)


Ahogy látom, az ősanyasághoz kötelező​, hogy rosszindulatú savanyú uborka legyen valaki, szigorúan humorérzék nélkül. ;)

2017. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
69%
Legyen apuka gyed-en, te menj vissza dolgozni 6 hónap után.
2017. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
28%

Erre az a válasz, hogy jól elszúrtad az életed.

Mert kiszakad a gumi?

Vagy egyáltalán nem védekeztetek és nem tervezett volt a gyermek?

Mert az utóbbi elég felelőtlenség volt.

Csupán szex, és élvezet?

2017. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
73%

A kerdezo nem a gyereket nem szereti, hanem a nagy hasat, a fajdalmat, verzest, korlatokat, hanyingert, tejtol csopogo melleket, gatsebet, fajdalmakat, vagasokat, orvosi rendelot, otthonulest, mellfejest. Ez normalis. Aki ezeket elvezte, hazudik.



A terhesseg ERZELMI reszet lehet elvezni, de valakinel tul sok a fizikai negativum, hogy eltorpul az erzelmi. Van ilyen. Utolag persze megszepul valamelyest, 10-bol 9 no ugy latja hogy csodalatos volt a reggeli okadas es a tizcentire hasado punci is, de mind tudjuk, nem igaz.


A gyermekemet szeretem, a terhesseg a velejaro szukseges biologiai szakasz.

EZERSZER ertelmesebb amikor valaki ELISMERI, hogy bar valami nehez volt es nem neki valo, ennek ellenere sajat korlatait legyozve a gyermekszeretet miatt MEGIS bevallalja masodszor, mint ha ugy tenne ahogyan itt biztatjak, hogy akkor ne is vallaljon. Na az GYAVASAG lenne. Gratulalok azoknak akik igy reagaltak....


Kerdezo, tisztellek az oszintesegedert, es a batorsagert es onfelaldozasert, hogy a kistesoert megis bevallalnad!

2017. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
15%

Háát,akkor nem kellett volna teherbeesni,és szülni,gyereket vállalni,nevelni.

Ennyi.

Egyéni szoc.probléma.

2017. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
91%

sztem sok nő utál terhesnek lenni, de szereti a gyerekét

írta, hogy végig feküdt, vérzett, nem tudta élvezni, lehet, ha problémamentes lett volna és tudott volna dolgozni, eljárni, akár egy színházba is, akkor szerette volna.


nem kell leszólni!

sztem ha más is ilyen helyzetben lesz, akkor nem lesz boldog 100%-osan

2017. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
16%
VÉDEKEZNI KELLETT VOLNA(!) Ja,de tudjuk,tudjuk,elszakadt az óvszer,vagy fog.gátló mellett történt a dolog. De az abortusz is ott van lehetőségképp. Nem a legjobb mint a védekezés,de az is egy lehetőseg. Ez van.
2017. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
50%
25/27: ostobasag mellett van arckeped a szotarban.
2017. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
40%
Latom mennyi itt az alszent no egyebkent. 24-es valasz lepontozoi, nezzetek magatokba kicsit.
2017. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
78%

Állítsátok meg Arturo Uit!

- az természetes, hogy a teher az nehéz, a szülés nehéz, a szoptatás nehéz

De - amiről itt mindenki megfeledkezett- ebben az esetben ez a problémásabb

"Amikor elment 3 évesen a lányom oviba én meg dolgozni igazi megváltás volt. "

"Megváltás" - ez nem indokolt, csak ha valóban nem bírja ezt az egyébként az ember életében meghatározó első 3 évet.

Be lehet vágni a bölcsődébe - (ott szeretik a gondozónők az első három évet:) és visszamenni megváltódni

- de 2 gyerekkel már ez is nehéz.

2017. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!