Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy reagált a nagyobb testvér...

Hogy reagált a nagyobb testvér az újszülött kistesóra?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,hogy kis korkülönbségű testvéreknél hogy reagált a nagyobb tesó mikor a picivel hazamentetek a kórházból,illetve hogy alakultak az első napok?Mennyi korkülönbség van köztük?

Van egy 16 hónapos kisfiam és most vagyok 33 hetes kismama!:)Már nagyon izgulok mit fognak szólni egymáshoz és milyenek lesznek a napjaink.



2017. máj. 2. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Két évesen rettentően örült. Egyértelműen imádta, és csak a kisebbik gyerek volt nála a sláger, a kis testvérkéje.
2017. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2,5 éves a nagylányom és 1,5 hetes a kicsi. Irtó nagy az öröm. A nagy mindenben segít, hoz, visz, kidob, kiválaszt, bàrmit szívesen intéz a kicsi körül. Magát csak a "nagy és okos" nővérként emlegeti:)
2017. máj. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21 hónap korkülönbség van. Nagy az imádat a tesó iránt, remélem marad is 6 hónapos lesz a kicsi. Az első perctől kezdve babusgatja az öcsit,hozza pelust,vesz elő neki ruhát, betakargatja, jön segit fürdetni és persze az öcsi kapja az első puszit reggel.
2017. máj. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

17 hónap volt van köztük. Egyáltalán nem érdekelte :) ennek szívből örültem, hogy nagy ívben elkerülte mindig, legalább nyugodtan otthagyhattam őket egy szobában.

Most 9 hónapos a kicsi, néha kergetőznek, de legtöbbször visítva menekül előle a nagy, mert félti a játékait :D olyan édesek!

2017. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 év 2 hónap van a gyerekeim között. a nagy nagyon rugalmasan kezeli kezdetektől babusgatja a picit, puszilgatja simogatja, néha persze rá kell szólni, mert ugyan csak játékból, de tud durván oda nyúlni, de sosem verte ütötte szándékosan, nagyon ritka a féltékenység is - bár ez inkább gyerek függő, ha hajlamos rá a gyerek, lehet 5 év is vagy 3 hónap is a korkülönbség, úgyis féltékeny lesz a dolgaira..az én lányom most egyenlőre szerencsére nem ilyen típus.
2017. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Megnyugodtam!:)

A kisfiam is imádja a babákat ha meglát egyet!Barátnőm eljött nemrég a 6 hónapos kisfiával!Imádta őt is,egészen addig amíg a kicsi sírni nem kezdett.Akkor a kisfiam is elkezdett sírni!Szerinten nem tudta hova tenni a dolgot!

Nektek hogy volt?Megszokták hamar a pici sírását?Vagy mit reagáltak rá?

2017. máj. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!