Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy mondanád el 7 éves...

Hogy mondanád el 7 éves egykédnek, hogy tesója lesz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Leülnék vele, nem pl a bolt felé menet, de simán közölném nagy körítés nélkül. Hét évesen már elég értelmes.
2017. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont így. "Kislányom/kisfiam kistesód fog születni hamarosan."
2017. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 6 éves volt:" Kicsim Apa és én szeretnénk mondani valamit. Augusztusban testvéred születik". Nem kell túlaggódni :)
2017. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Leülnék vele és mosdanám neki hogy:Kicsim képzeld lesz egy kistesód (pl.)szeptemberben.

Ha tudod hogy lány vagy fiú akkor öcsit vagy hugit mondanék bar nem hinném hogy már tudom🙂

Amúgy Gratulálok a babához :-)

2017. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akinek van hasonló korkülönbséggel tapasztalata: hogy fogadta a hírt?

2017. máj. 6. 18:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól, mondjuk akkor már 2 éve rágta a fülünket :) A terhességet is végig jól, pedig tényleg terhesség volt, szó szerint. Ami utána jött, az volt kemény, de túléltük :D
2017. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondtuk el, mikor a kritikus heteken túlvoltunk. Sajnos volt előtte két missed ab.

Egyszerűen elmondtuk neki körítés nélkül.

Nagyon örült neki. :)

Már két hónapos a legkisebb, egyelőre nagy a szerelem.

2017. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6.5 evesemnek 13. heten mondtuk el, mert volt egy vetelesem osszel es sajnos akkor elkovettuk azt a hibat hogy tul hamar mondtuk el.

Nagyon boldog volt most, hogy lesz kisteso es nagyon sokat emlegeti :)

2017. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Minket már régen piszkált,hogy mikor lesz tesója,így könnyebb volt közölni vele.6 éves volt akkor
2017. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én picit több mint 8 éves voltam, amikor anyuék leültettek és simán megmondták. Velem onnantól kezdve madarat lehetett fogatni....mindig vágyakozva néztem azokat, akiknek volt tesójuk. Azóta is imádom a hugom, pedig már 34 vagyok. :-D
2017. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!