Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az anyukákról, akik "kamu" munkáltatóival vetetik fel a gyereket a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Nemsokára kiderülnek a bölcsödei felvételek és nem egy anyukától hallottam, hogy megy a kisgyereke állami bölcsibe. Ezt úgy oldják meg, h bejelentkeznek apa, nagyapa, testvér stb. cégéhez, és lesz munkáltatóiuk. Teljesen más indokok miatt, az egyiknél ott a kistesó és soknak érzni a ket gyereket együtt otthon, a másik még csak terhes, a harmadiknál tanulmányok miatt kell de nem az indokok a lényegek, hanem maga a tény.

Erről mit gondoltok?



2017. máj. 16. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nyilvan nem szep dolog de ilyen a vilag, valaki protekcioval ut ki mas jelolteket a munkahelyi interjun, protekcio reven szerez korabbi idopontot az orvosnal mutetre, ez van.


Felesleges emiatt kerdesben osszehivni masokat hogy kalakaban lehessen kopkodni az ilyen szulokre, csak magadat huzod fel meg jobban. Jobban mondva az ilyen "ez aaaz egy ujabb szidjunk masokat topic megyeeek" tipusu kerdesekre fogekony nok huzzak fel egymast meg jobban.

2017. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenek mindig is voltak. Szerintem ne húzd fel magad. Mert attól sajnos mem változik semmi.
2017. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nálunk akkora a túljelentkezés (3xos), hogy tök mind1 a munkáltatói igazolás egy gyerekre, ha ott állnak sorban a 2-3 gyerekesek a ki tudja milyen hátrányos helyzetekkel.
2017. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pedig nem mindegy, hogy miért. Én is apukámtól kaptam munkáltatóit, mert a jövendőbeli munkahelyem még nem adott. Nem azért kértem, hogy otthon süttessem a hasam, hanem mert követelmény volt és csak így tudtam megoldani. A beszoktatás másnapján kezdtem.
2017. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a csalás az csalás...
2017. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valóban nem szép dolog....

De sajnos úgysem tudok ezzel mit kezdeni.

Mellesleg nálunk is akkora túljelentkezés van hogy szinte esélyem sincs olyan levelet kapni a bölcsitől aminek örülhatek.

Annyi a sok gyerekes, vagy egyedülálló szülő felénk h esélyem nincs férjezett egy gyerekeskén visszamenni dolgozni.

Nagyon bosszant a dolog, hiszen én is tudom h olyanokat vesznek fel a lányom helyett, akik szülei csak papíron elváltak, vagy bár 3 gyerek van de apa jólmenő vállalkozó.

Sok igazságtalanság van sajnos.

Én meg törhetem a fejem h magánbölcsit hogy fizetjük majd ki....

2017. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Azt gondolom hogy mindenki magával foglalkozzon. Nem tudod mi van a háttérben.

Én pl nem megyek vissza a munkahelyemre szeptembertől, hanem mashol kezdek, de most pont két szék között a pad alatt vagyok, nincs honnan munkáltatóit kérnem. Még fogalmam sincs, hogy fogom megoldani, ha lenne a családban aki leigazolja, két kezem összetenném!

2017. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Segíts magadon, Isten is megsegít. Van, amikor máshogy nem tudsz előrejutni, ügyeskedni kell. Élelmesek. És meg is értem őket, kevés a hely, a jó hely még kevesebb, és nekik sem lesz napi +5 órájuk, több segítő kezük a semmiből, és csak a családnak akarnak jót.
2017. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem azokat akik kis korkülömbséggel válaltak, gyereket, de beadják a nagyobbat bölcsibe, mondván, mert nehéz kettővel foglalkozzni. Ennél csúnyább dolog nincs szerintem. Nem kell hozzá sok ész, h tudja az ember lánya, h kiskorkülömbségű gyerekekkel nehezebb.

Amikor meg lehurrogják ezeket a szülőket, h h képzelik akkor még ők vannak felháborodva.

2017. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!