Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egyedül élő nő, aki...

Van egyedül élő nő, aki szerintetek elfogadna sittert koszt+kvártélyért? Tudtok ilyenről? Ha ti ilyen helyzetben volnátok, elfogadnátok? Vélemény ilyen helyzetről?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 20:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Előző, te miről beszélsz?? A kérdésem lényegileg az volt, hogy SZINTE INGYEN segítene akár egy szakember nevelni a gyerekét! Fizetés nélkül! Csak a rezsijébe kerülne, esetleg egy kis kaját adni a munkájáért

- ez együtt nem sok.


Szociális munkáért is gyakran fizetnek ennyit -tehát szállást, és kaját-, ez szinte ingyen munka!


És te ezt úgy hívod, hogy aki számára ingyen dolgoznak, az teszerinted eltart másvalakit??

2017. máj. 31. 19:14
 12/14 A kérdező kommentje:

...Magyarán a minimálbér felébe kerülne a sitter, havi kb 40ezer FT. Egy magánóvoda sokkal többe kerül. És akkor ha nincs segítsége egy egyedül élő anyának a gyereke neveléshez, akkor mégis mit csinál? Amikor nincs bölcsiben/oviban a gyereke, akkor kínlódik...?


Azokról beszélek, akik meg tudják fizetni a havi 40ezret. Tudom, hogy a legtöbben ennyit se tudnak fizetni.


Azonban süt a lenézés a soraidból: valaki szinte ingyen dolgozna másokért, te meg eltartottnak hívod. :D Jó vicc... :D

2017. máj. 31. 19:20
 13/14 anonim ***** válasza:

Eltartott, igen. Ahogy az a nő is eltartott, aki 0 jövedelemmel rendelkezik, és a férje az egyetlen kenyérkereső.

Havi 40 ezer? Sejtelmed sincs az árakról, nagyon az az érzésem. Ráadásul erősen sejthető, hogy simán kizabálod a vagyonából, mert azt se tudod felfogni, hogy nem ugyanannyiba kerül egy párizsis zsömle, mint három melegszendvics kakaóval.

2017. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Előző, nem tudom, mi bajod van neked, hogy kötekedsz. Miért zabálnék ki bárkit is a vagyonából??


Egyfelől nem rólam van szó, csak feltettem egy kérdést.


Másfelől a 40-be a rezsit is beleszámoltam.


Harmadrészt meg aki ingyen dolgozik, az miért eltartott?? Ha jövedelmet is kap ugyanazon munkájáért, akkor már

nem eltartott, teszerinted??

Micsoda logikád van neked... :))


Aki szinte ingyen, szociálisan dolgozik, az áldozatot hoz,

nem pedig eltartott!

De aki ezen felül még jövedelmet is kap, az pusztán csak biznisz, adok-kapok dolog.

2017. jún. 2. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!