Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol pisilhet autópályán egy...

Hol pisilhet autópályán egy kisfiú?

Figyelt kérdés
Autópályán ugye nem lehet megállni benzinkút stb.. undorító közwc nem megoldás... esetleg egy üveget vigyünk amibe pisilhet? 7 éves és egy 8 órás út lesz nagyon szeret inni...

2017. jún. 5. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb autópálya menti benzinkútnál már vannak normális mosdók Mo-on is, nyugat felé meg főleg. De szerintem egy ekkora gyereknél belefér még az is, hogy meglocsol egy félreeső fát.
2017. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem lehet megállni benzinkúton?
2017. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem lehet megállni a benzinkúton, pihenőhelyen? Nem mindenhol van mocsok. De ha ennyire félsz tőle, akkor viszel papírbilit, elvégzi benne a dolgát utána azt kiöntöd a wcbe.

Mi már voltunk úgy, hogy ebbe végezte a dolgát a nagyobb (nem autópályán voltunk és fogalmunk nem volt, hogy hol lesz a következő hely ahol tud pisilni, meg hát a szükség nagy úr).

2017. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Azért a benzinkutaknál elég normális a wc ami fizetős. 60 cent, de legalább takarítják a wc-t. Vagy elég rövid távon vannak autó pihenők, ahol vannak ingyen wc-k is. Mondjuk azok koszosak, de 6 éves fiú akár a pihenő park egyik fa mellett is pisilhet.. Nem kell túl lihegnetek.
2017. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem lehet megállni az autópályán?!

Egy csomó helyen vannak pihenők, akár benzinkúttal, akár benzinkút nélkül.


Egyébként a legtöbb benzinkúton már elfogadható a (női) wc, oda bemegy anyukával. Persze hozzáérni, ráülni nem lehet, annyira nem tiszta, de vállalható. Legrosszabb esetben viszel egy dunsztos üveget..., bár szerintem felesleges.


A nem benzinkutas wc-k tényleg gázok, szóval inkább azok mellé...

2017. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Ti hol pisiltek? Ugyanúgy a benzinkutasba vinném. Nem mind mocskos, de ha mégis általában ki lehet bírni. Nem kell ráülni, fogdosni vagy nyalogatni az ülőkét és nem lesz gond. De gondolom ezt amúgy sem szoktátok.

Én bokorba meg fához maximum akkor engedném ha közel és távol semmi más civilizált megoldás nincs.

Számomra sokkal gusztustalanabb mikor felnőtt férfiak állnak sorfalat a bokornál, majd kézmosás nélkül mennek tovább, kezet fognak, esznek stb...

2017. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha esetleg undorító is a wc, fiúnál szerintem nem gond, mert pisilésnél neki amúgy sem kell ráülnie az ülőkére.
2017. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
35%
Egy palackba mehet nyugodtan. Az a legjobb, nem kell azt hallgatni hogy "mikor érünk már benzinkútra, nagyon kell" meg "de nekem most kell".
2017. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Ott, ahol mindenki más is. Ahol ti is. Vagy apa is üvegbe pisil vezetés közben???
2017. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Apa nem pisil üvegbe de mi azért kibírjuk valahogy de most ezért nem szeretném szomjaztatni meg hát azt sem akarom hogy pisilnie keljen és nem tudna...Inkább egy üvegbe sem mint tartogassa szegény..De ha nagy gáz van akkor megyünk a benzinkútra..
2017. jún. 5. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!