Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol pisilhet autópályán egy...

Hol pisilhet autópályán egy kisfiú?

Figyelt kérdés
Autópályán ugye nem lehet megállni benzinkút stb.. undorító közwc nem megoldás... esetleg egy üveget vigyünk amibe pisilhet? 7 éves és egy 8 órás út lesz nagyon szeret inni...

2017. jún. 5. 17:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Egy fiúnál szerintem ez nem olyan nagy kérdés! Megálltok egy pihenőhelyen/benzinkúton, ha nem találjátok rendben a wc-t, akkor megoldja egy bokorban.
2017. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem akkor kell benzinkutat keresni, amikor már nagyon kell pisilni. Kb óránként iktassatok be egy 5-10 perces pihenőt. A legtöbb benzinkúton használható a wc, ha pihenőnél álltok meg, akkor pedig szerintem nem tragédia, ha bokornál pisil. (Visztek kézfertőtlenítőt, ezt a többi mosdó után is érdemes használni.)

Nem árt az út előtt tájékozódni a benzikutakról, mert nem mindegyik szomszédos országban van annyi, mimt itthon.

Nekünk 3 évessel nem okozott gondot ekkora utazás, szóval szerintem felesleges ezen aggódnod.

2017. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
7 éves... 7 éves? Aszittem 2 évesről van szó. Akkor én nem értem valszleg, hogy mi ebben a kérdés. Ahová ti pisiltek.
2017. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Lehet kapni eldobható bilit (pl. DM). Ez kemény összehajtogatott (10 x 10cm) kartonpapírból van, teszel bele zacsit, így többször használhatod. Ha távolsági buszon lennénk, akkor is meg kellene oldani a dolgot.
2017. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11%

"Ott, ahol mindenki más is. Ahol ti is. Vagy apa is üvegbe pisil vezetés közben???"


Képzeld a gyerekeken minden kisebb, általában... A hólyagjuk is.

2017. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10%

Látom, egyesek nem értik az előző választ... Ha egyszer a kisgyermeknek kisebb a hólyagja, mint a felnőtteknek, akkor gyakoribb időközönként érez feszítést benne, ergo gyakrabban kell pisilnie, legalább akkora mennyiségű (vagy valamivel kevesebb) folyadékfogyasztás esetén.


Akkor meg minek hasonítjátok az apjához?? Az apja nyilván tovább kibírja pisilés nélkül.


Oktalanul lepontozgató balfácánok...

Megint nem megy az önálló gondolkodás nektek? Segítséggel se? De lepontozni, azt tudtok...

2017. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
De értjük! Te nem érted! Ha az apa meg tudja oldani bárhol, (pihenőhely, benzinkút stb) akkor a 7! éves gyerek is. Az már teljesen mind1, hogy az apának az út alatt 3szor kell a gyereknek meg 10szer. Lényegtelen. A lènyeg, hogy nem egy kisbabáról beszélünk, elég nagy fiú már.
2017. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%
Merre indultok, melyik autópályán? Hátha tudunk tippeket adni normális mosdóra.
2017. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Az M1-esen fogunk menni.
2017. jún. 7. 19:20
 20/22 anonim ***** válasza:
54%
Mi Bp-ről indulva először Mosonmagyaróvárnál szoktunk megállni, autópálya melletti Mol benzinkútnál. Tankolni, matricát venni, mosdó, stb. Ott van egy Marché étterem, annak az alsó szintén van mosdó, 100 Ft talán a használata. Normális és egészen jól tisztán tartott.
2017. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!