Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen anyának, feleségnek,...

Ti milyen anyának, feleségnek, nőnek, háziasszonynak tartjátok magatokat? Így külön-külön?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 09:05
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
78%
Jónak, kivéve az utolsót.De van fizetett segítség.
2017. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
62%

Ha mondjuk tízes skálán nézem, akkor a következőképp alakul szerintem a "bizonyítványom":)

Anya: 8

Feleség:6

Nő:3

Háziasszony:7

(Három gyermekem van, 13 éves lány, 7 éves fiú és egy 6 hónapos fiú.)

2017. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
86%

Anyaként megteszek mindent, ami csak emberileg lehetséges.

Feleség: jó társ vagyok, egy boldog házasságban.

Nőként 100%-ig nő vagyok, genetikusan is, ugye ...

Háziasszony: ezen még nem gondolkodtam. Jól organizálom a feladatok rám eső részét, a férjem is az övéit. Ennyi.

2017. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
77%
De jó, elgondolkodtató kérdés. Én is 10-es skálán gondolkodtam. Anya:10 (másfél éves kisfiam van), feleség: 8, nő: 7, háziasszony: 6.
2017. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
89%

rossz, nem túl jó, nem túl jó, rossz

De nem nekem kell eldöntenem, hanem azoknak akikkel együtt élek.

2017. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
52%
Borzasztónak, katasztrófának, rettenetesnek. Szerencsére a környezet nem így látja! Minél többet teszek, annál nagyobb hiányosságokat találok minden téren. A nő része már nem is izgat a dolognak, épp elég a többi területen frusztrálódni. Majd, ha senki nem lóg 0-24-ben a szoknyámon, akkor rátérek arra is.
2017. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
79%

Anya: erről leginkább a gyerekem tudna nyilatkozni. Kiskamaszkent most én vagyok neki az osellenseg... Amugy jó anyának tartom magam, de közel sem vagyok tökéletes.

Feleseg: jó a házasságunk, ismerem a férjemet, boldogan élünk, míg jó feleség vagyok.

Nő: ezt hogy kell érteni? 100% nő vagyok, annak minden előnyével és hatranyaval. Ha külsőre kell érteni, akkor messze vagyok az idealistol: van egy kis sulyfelesleg, az arcom se kimondottan szep, de nem zavar különösebben

Háziasszony : erre habozás nélkül valaszolhatom, hogy jó vagyok. Mindennap főzök, a ház és a háztartás rendben van

2017. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
Ez azert becsapos kerdes, m ha azt nezem, h mennyire vagyok elszant, akkor 10-bol 10-et adnek magamnak. De nyilvan sokminden kozrejatszik. Az akarat, elszantsag es torekves maximalisan megvan bennem, h mindenben 100%-osan teljesitsek. De persze ez nem mindig jon ossze. A viiszejlezesekbol itelve azert mind a 4 kategoriaban rendesen megallom a helyem :)
2017. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
64%

Anyanak elég jó, imadom a gyerekem, mindent megteszek érte, de lehetne több türelmem a közös játékokhoz, énekléshez, stb, mert hamar megunom.

Feleségnek is elég jó, imádom a férjem, nem csalom meg, foglalkozom vele, de néha cseszegetem is.

Nőnek elég jó, nem vagyok csúnya, ápolt vagyok, sminkelek, sézpen öltözöm, de van rajtam 10 kg felesleg.

Háziasszonynak is elég jó, rend és tisztaság van mindig, de főzhetnék sűrűbben és változatosabban, csak sokszor lusta vagyok.

Összességében elég jó vagyok, bár midnen téren lehetne javítani is, de akkor már túl tökéletes lennék :D

2017. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
22%

Anyaként többet kéne teljesíteni, vagy magasabb szinten (pl tegnap olvastam hogy azokbol lesz jo tanulo: 1 akiknek babaként minden nyikkanására ugrottak, 2. A gyerek mozgásilag ezer dolgot kap pl erdoben szaladni, réten bukfencezni, fára mászni, hegyet mászni, repulni, joformán hőlégballonozni is..3. Millio verset mondokát tanul


Én MINDIG találok anyaságban fejlesztendő területet, hogy mit mikor hogyan kell jobban csinálni. Olyan mintha lehetetlen lenne tökéletes anyává válni

Ahogy a gyerek nő/fejlodik, ugy kell mindig mást nyújtani.


Háziasszonyként ugyanez. Hiába ragyog minden es van főtt étel, egy lezuhant száritot sem tudok feltenni...


Feleségként szeretem ha a férj a főnök, utálok "basáskodni" vigasztalni ápolgatni egy ffit

2017. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!