Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis gyerek kis gond, nagy...

Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond - ez tényleg igy van? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 14:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
én úgy fogalmaznék másmilyen "gond" van..
2017. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát nemtom, olvasd el el az "egyéb" kategóriában a "17 éves vagyok és terhes" kezdetű kérdéseket :) Szerintem átértékeled a hasfájós csecsemők jeletette álmatlan éjszakákat :) Vagy olvasgasd a "kamaszok" kategóriát!!
2017. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a kicsikkel annyi a "gond", hogy többet kell velük lenni fizikailag, a nagyokkal meg az, hogy már nem hat rájuk az erőfölényed, csak arra alapozhatsz, amilyen a kapcsolatotok lett, és kérdés, mit csinálnak, amikor nem látod. Na meg többe is kerülnek :)
2017. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
Nem feltétlenül. Az enyém még kicsi, de velem pl nem így volt. Kisebb koromban voltak problémák, a tinikorom meg szinte zökkenőmentes volt.
2017. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha bármikor is "gond" a gyereked, az a baj. Az a reklám engem nagyon fel tud idegesíteni...
2017. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Igaza van az előző válaszolónak. Ha bármikor is gond a gyereked, az a baj.
2017. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Jaj ne legyetek már ilyen álszentek! A gyerek nem gond, így van, de a nagyon sok öröm mellett sok gonddal is jár. Ez az igazság. Most például elég nagy gond nekem, hogy megint el kell kéretőznöm a főnökömtől a gyerekszemészet miatt, utána meg ki kell csengetnem minimum egy harmincast az új szemüvegre. Nem sajnálom a gyerekről, és rohadtul örülök, hogy csak ennyi a baja, de bizony gond ezt a pénzt és az időt előteremteni. Ez csak egy aktuális példa volt, nem halok bele, de akinek van gyereke tudja, miről beszélek. Ugyanúgy egy kamasz, aki rád csapja majd az ajtót, bizony sok gondot okoz. Pláne ha gyerekkel a hasában állít haza.
2017. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szeder Katalin ***** válasza:
34%
A nagy gyerek azért lehet nagy gond, mert nem vagyunk tökéletesek. Ha kis korában minden figyelmet, törődést és simogató szeretetet megkap, amire egy babának, egy tipegőnek, egy ovisnak és egy iskolásnak szüksége van, plusz még első évtől kezdve a választás növekvő szabadságát, de mindig éber, józan szülőket is, akkor szerintem sokkal kevesebb gond lesz vele nagy korában. Nem akarok itt felvágni az egy szem fiammal, lehet annak születési alkata is, akivel nagyok a viharok csitri-kamasz korában, és lehet az alkata épp ennek az ellenkezője. Nekem szerencsém volt végestelen végig, ugyanezt kívánom nektek.
2017. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Hát talán azért mert pl 14 éves lányod azt mondja anya nagymama leszel az sztem nagy gond...
2017. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Na azért nem minden kamasz esik teherbe 15 évesen... illetve nem csak ez a "gond" lehet egy gyerekkel.

Nem hiszem h csak erre kéne gondolni eme közmondás kapcsán.

2017. jún. 20. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!