Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti hogy oldjátok meg ezt?

Anyukák ti hogy oldjátok meg ezt?

Figyelt kérdés
Bocsi a kérdésért,de első gyerek nem tudom mi ilyenkor a teendő.Ha autóban utaztok hosszú úton és a 3 éves gyerek alszik,de út közben megálltok pisilni(mert kell),akkor felébresztitek őt is,hogy pisiljen,vagy megvárjátok míg magától felébred és megint megálltok pisilni?

2017. jún. 28. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ébresztem fel, ha nem muszáj. Ha sokáig utazunk, mindig úgy intézzük, hogy gyakrabban megálljunk, ne csak egyszer, mert hát aki felnőtt, annak se kel mindig, és nem is lehet elküldeni pisilni.
2017. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Én sosem hagynám egyedül a kocsiban, míg pisilek, szóval egyértelmű a válasz...
2017. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Első vagyok...nekem nem jött le, hogy ketten mennének a babával.


Egyedül én sem hagynám a kocsiban.

2017. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Természetesen felébresztem. Nem hagyom egyedül a kkocsiban, mert bármi történhet egy másodperc alatt is.

Pl. belénkszállnak, és akkor a gyerekem halott, vagy elviszik a kocsit... nem vagyok paraanyu, esik-kel a gyerek, eleven, de ez azért nem játékos.

2017. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jött le végülis, hogy egyedül menmének-e, igazad van. Ha más is ül a kocsiban, akkor nem ébreszteném fel.
2017. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Most már fűzz hozzá valamit, mert elmegy a kérdésed vakvágányra. ;)


Nem ébresztem, de általában egyből felébred, ha nem. mozog a kocsi.

Természetesen nem marad egyedül akkor se ha nem ébred fel.

2017. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most, hogy belegondolok, sosem ilyen gondom. A gyerekeim azonnal felédrednek, amint leáll a motor.
2017. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*sosem volt
2017. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván amíg anyuka pisil, addig apuka vigyáz az alvó gyerekre és utána cserélnek.
2017. júl. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!