Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, apukák! Szerintetek...

Anyukák, apukák! Szerintetek normális dolog így szeretgetni egy kisgyereket?

Figyelt kérdés

Ha pl. egy nagybácsi, a gyerek akarata ellenére, puszilgatja az arcát és markolássza a fenekét. A gyermek 3,5 éves, kisfiú.

Tehát ezt lehet normálisnak tekinteni?


Kérlek titeket, hogy ne szedjetek szét, de nem tudom, hogy mit gondoljak.


2017. júl. 2. 17:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
ez egyértelműen molesztálás, nem engedném hogy találkozzon a gyerekem vele vagy a családjával többet, nem érdekelne ha emiatt megszakadna a kapcsolat anyóssal vagy bárkivel. a gyerek az első, és a te dolgod, hogy megvédd.
2017. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
26%
Azert nem kell rogton lepedofilozni es ekkora melodramat csinalni a dologbol... Nagybacsi nem feltetlenul akar rosszat a gyereknek, lehet tenyleg szeretetbol csinalja. Mondd meg kerekperec neki, hogy Nektek ez nem fer bele, a gyerek nem szereti, legyen szives abbahagyni. Ha viszont nem erti meg, akkor lehet mondani, hogy akkor viszont nem fogod a gyereket a kozelebe vinni.
2017. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha pedig Anyos nevelte a nagybacsit, akkor meg jo, hogy eltulzod szerinte :-D Gondolom naluk belefert. Nalatok nem. Tema lezarva.
2017. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
74%

Előző, te nagyon nem vagy képben arról, hogy ponthogy a gyerekmolesztálás elkövetői -az esetek legalább 90%-ban- rokonok, akár a gyermek apja/anyja, adott esetben.


Én nem tapizzuk a gyerekeket, hanem gondozzuk!

Márpedig a leírás szerint tapizta a rokon a gyereket.

Ráadásul akarata ellenére.

Úgyhogy messze áll ez a melodrámától. Ez pofátlanság, és illetlenség, és a gyermekben hibás beidegződés alakulhat ki ettől, idővel, sajnos... Mind szexuális funkciókban, mint önértékelésben, de rosszabb esetben traumatizálhatja is.

2017. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
én->és
2017. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Fura így olvasni, hogy ez molesztálás, amikor velem egész gyerekkoromban ezt csinálta anyám. Nálunk popsiharapás meg ilyenek is voltak, kamaszkoromban pedig rendszeresen bejött a fürdőszobába és jól megbámult. és tény, hogy utáltam.
2017. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem egy 3.5 es fel eves gyereknek kell tanitgatni a bugyiszabalyt, hanem Anyukanak kell szepen felallni es kinyitni a szajat, ha valami nem tetszik neki, abbol pedig megtanulja a gyerek is, hogy hasonlo helyzetben hogyan kell megvedenie magat, nem rogton elkuldeni egy kozeli rokont melegebb eghajlatra, mindenfele kommunikacio nelkul, aki nem feltetlenul rosszindulatbol tette, amit tett.


Attol fuggetlenul mondtam, hogy nem tartom normalisnak, de az en gyerekemmel ezt nem is engedhetne senki meg maganak, mert nem engednem, mert nekem nem ferne bele, de nem az lenne a legelso gondolatom, hogy a kozeli rokon egy utolso aljas pedofil fereg...

2017. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Előző, lenne hozzád kérdésem. Szerinted amellett, hogy cselekszik az anyuka, miért ne lehetne EMELLETT egy 3 évét betöltött gyereknek (ha már beszél) magyarázni erről?


Ezen kívül érdekel meglátásod arról, hogy ha se normálisnak nem tartod a kérdéses viselkedést, sem pedó hajlamnak, akkor minek tartod? Másfajta pszichózisnak...? Melyik fajtának?

2017. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
3 lányom van de még életemben nem hallottam semmiféle bugyiszabályról.
2017. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Előző, tök mindegy, miként nevezzük el ezeket a dolgokat, a lényeg az, hogy a nemiszerv tájékát nem tapizzuk. Mi ebben a bonyolult?


Az még oké, ha viccből néha rácsap egy kicsit apuka a kisgyereke hátsójára.


Az is oké, ha gondozáskor muszáj kicsit, kis időre "oda" érni.


De máskülönben nem egyértelmű, hogy övön alul

nem tapizunk kisgyermeket...?

Ha nem "bugyi szabálynak" nevezi valaki, akkor máshogy nevezi,

nem az a lényeg, hogyan hívod a dolgot.

2017. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!