Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tud 1 szülő 3 pici...

Hogyan tud 1 szülő 3 pici gyereket vízpartra vagy medencés helyre nyaralni vinni?

Figyelt kérdés

Elváltam, így egyedül nevelem a 7, 3 és 1 éves gyerekeimet. Nagyszuloi segítség minimális, mert idős az édesanyám.

Volt férjem nem partner a gyerekek gondozásában sem. Szeretném, ha egy pár napot vagy hetet kikapcsolodnanak a gyerekek, nyaralnak. Lakásban lakunk, ezért még inkább fontos lenne.


2017. júl. 8. 16:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

a mi erkélyünk kb 2m*1m, van kinn egy pici pancsoló a 10 hósomnak, a te picidnek is jó lehetne. Ilyesmink van:

[link]


még a 3 éves is beleülhet esetleg.

2017. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszi, de 3 gyerekem van és a nagy már 7 éves. Nem férnek ebbe bele.
2017. júl. 9. 22:42
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjátok. Már a fejébe vette, hogy ha törik, ha szakad, mindenáron strandolni fog 3 gyerekkel, akár az ő testi épségüket, életüket kockáztatva is.


Nem érti meg, hogy 3 gyerekre egyedül van, 2 keze van, a 7 éves oké, hogy nagyobb, de gyerek, nem lehet egyedül hagyni. Márpedig egy 3 és egy 1 éves tud annyi annyi feladatot adni,figyelmet kérni, h a nagynak már ne jusson. Elég egy perc, amíg rá nem figyelsz, elunja magát, bemegy a mélyebb vízbe, két kicsivel te óbégathatsz neki a sekély vízből.

2017. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Igen, fejembe vettem, hogy nyaralni fogunk, nem strandolni és az oviban keresek hozzá tarsakat. Ezzel nem veszelyeztetem a gyerekeimet.

2017. júl. 10. 09:24
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
tudom, hogy a nagy nem fér bele... de én is úgy látom, hogy mindenre csak a kifogás van... először kicsi az erkély, utána nem fér bele a legnagyobb (ki monda, hogy menjen bele? )
2017. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nagy nem tud medencézni a kis erkélyen akkor minek ajánljátok? Érthetetlen. Biztos élmény lenne néznie ahogy a két kicsi elvan...


Kérdező szerintem ne aggódd ennyire túl. Menjetek valami strandra vagy Balatonra. Legkisebb beleül úszógumiba, középső karúszóval, nagy remélhetőleg 7 évesen már kellően értelmes és azt csinálja amit engedsz neki. Csak együtt legyetek mindig.

2017. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
63%
nálunk a 7 évesek simán lenn vannak egyedül a játszón, vagy elmennek a barátokhoz, ott lehet hagyni egyedül a másik anyukára, addig a két kisebb medencézhet, ha annyira medencéztetni akarja őket. Ajánlottam neki egy alternatívát, ahol jó eséllyel egyik se fog megfulladni, de persze, húzzatok le. Menjen csak a strandra, aztán reméljük, hogy szerencséje lesz
2017. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nem szeretnék vita fórumot, így nem olvasom tovább.

Szép nyarat mindenkinek.

2017. júl. 10. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!